Wojciech Radliński

Ortodonta

Bardzo dobry ortodonta....ale ja straciłam swoją szansę . Na razie! Jestem zapewne jedną z niewielu która tu pisze a nie byłam pacjentka dr Radlińskiego. Niestety. Miałam zaproponowane leczenie dwoma aparatami , ale mnie zależało tylko na górze. Dr Radliński odmowił takiego lecznia i brzmiało to rozsądnie , że może wrócić wszystko, ale ja chiałam zaoszczedzić pieniądze.Pieniadze zaoszczędziłam , a krzywe ząbki wróciły:-(!!!. Ja sama walczę z myslami i wstydem aby znów iść do dr radlińskiego i zrobic tak jak proponował. Ech żałuje , że nie przekonał mnie na siłe wtedy:-(. Dziewczyny was ostrzegam , róbcie z2 aparaty jak trzeba. Sama polecam dr radlińskiego , choć to był ttlko plan leczenia-dobry!!!Mądra po fakcie

Ortodontą można nazwać jedynie lekarza posiadającego specjalizację z ortodoncji. Strona może wprowadzić w błąd!

Bardzo dobry ortodonta. Leczylam sie z trudna trudna wada, a końcowe efekty są bardzo dobre. Za rozsądne pieniążki , miałam aparat szafirowy i bardzo byłam z niego zadowolona. Całość leczenia i dr Radlinskiego oceniam bardzo wysoko, solidnie prowadzone leczenie i z zaangażowaniem. Godny polecenia lekarz

Niesamowicie kompetentny i profesjonalny lekarz! Mojego leczenia nie chciało się podjąć wcześniej kilku ortodontów lub proponowano mi wyrywanie zębów. Pan doktor był pierwszym ortodontą, który ogarnął moje uzębienie i pomimo trudnego leczenia przebiegło ono niespodziewanie szybko.Dodatkowo z poczuciem humoru, odrobina zdrowego dystansu i dzięki temu rozładowanie napięcia:) Można liczyć na dokładne wyjaśnienie całego procesu leczenia i mądry dialog. Co ważne - w razie awarii aparatu stałego można liczyć w każdej chwili na pomoc i ratunek, bez czekania i dodatkowych opłat. Wszystkim polecam bez chwili zastanowienia, taki lekarz to skarb!

Doskonały ortodonta. Może moja wada nie była jakas wielka, ale leczenie trwało prawie połtora roku . Bezbolesne, w miłej atmosferze, bez przeciagania leczenia. Moge dodać do innych postów , że bardzo,kompetenty i rzeczowy. Zawsze miał czas dla mnie , kiedy coś chciałam zapytać czy porozmawiać. Warta podkreslenia jest osobista uczciwość dr Radlińskiego-zero przeciągania leczenia czy dodatkowych kosztów. Polecam zadowolona z mojego, zakończonego już leczenia :-)

Bardzo dobry ortodonta. Musia lam do dr jeżdzic z pod Łodzi, prawie 2 lata , ale warto było:-) Bardzo dobre efekty leczenia, wspaniały uśmiech ,którym mogę sie chwalić i bardzo dobra atmosfera. Czułam sie partnerką w leczeniu , a nie przedmiotem do zarabiania pieniędzy. Dr Radliski jest wart swoich bardzo dobrych opinii, polecam

Polecam Czekalam z moimi opiniami do konca leczenia, slyszalam od kolezanek ze cale leczenie u innych przebuegalo zadawalajaco a na konuec jakues problemy czy nieporozumienia a wrecz przeciaganie leczena. Nic z tych rzeczy nue mialo miejsca ud dr Radlinskiego. Swietnie wspominam czas leczenia a takze doskonaly jsk dla mnie wynik. Tego oczekiwalam, to co wiecej to mila atmosfera, fsjne asystentki i bardzo wazna rzecz bezinteresowna pomoc przy awariach. A niektore z moich kolezanek placily za drobiazgi i to czasm znaczne kwoty. Teraz jest czas po zakonczonym leczeniu na zachwalanie i ...

Polecam
Nic z tych rzeczy nue mialo miejsca ud dr Radlinskiego. Swietnie wspominam czas leczenia a takze doskonaly jsk dla mnie wynik. Tego oczekiwalam, to co wiecej to mila atmosfera, fsjne asystentki i bardzo wazna rzecz bezinteresowna pomoc przy awariach. A niektore z moich kolezanek placily za drobiazgi i to czasm znaczne kwoty. Teraz jest czas po zakonczonym leczeniu na zachwalanie i polecanie dr Radlinskiego co czynie, aby inni mieli te radosc co ja bez zaskoczen i rozczarowan. Korzystajcie z uslug dr.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Wojtka. Miałam duże opory i obawy przed podjęciem leczenia. Zdecydowałam sie na aparaty szafirowe, dobrze sie z nimi czuje a cześć znajomych długo po założeniu je zobaczyła . Lecze sie ponad rok , bardzo miła obsługa i dobra energia promieniuje od dr Wojtka Radlinskiego. Polecam dziewczyny :-D

Doskonaly ortodonta -Wojtek Radliński. Miesiąc temu miałam zdjęty aparat z moich wczesniej bardzo krzywych zębów. Dużo szcunku i podziękowania za to co dla mnie zrobił dr Wojtek . Jedynie mogę żałować że wczesniej do niego nie trafiłam . Szkoda , że nie moge dołaczyć zdjęć mojego uśmiechu , moich zębów , aby się pochwalic i pochwalić dr Wojtka :-)). Dziewczyny biegnijcie ;-)

ile kosztuje comiesięczna wizyta kontrolna u dr. Radlińskiego?

ile kosztuje comiesięczna wizyta kontrolna u dr. Radlińskiego?