Wojciech Radliński

Ortodonta

Bardzo polecam dr Radlińskiego. Byłam diagnozowana wcześnie przez innych orto, zdecydowałam sie na leczenie u dr , bo podeście było najbardziej profesjonalne i ludzkie jednocześnie. Po zakończonym leczeniu mogę potwierdzić moje wcześjniesze przeczucia. Świetny lekarz, wyniki leczenia, czyli mój uśmiech WOW :-). Polecam koleżankom , a i kolegom chcącym się uśmiechać:-)

Doskonały ortodonta. Leczyłam sie niecałe 2 lata. Wyniki leczenia to 100% oczekiwań , a może nawet 110%. Warto dla wszystkich którzy chca sie uśmiechać

Jestem pacjentem Ortorad i uważam, że to najlepsze miejsce do leczenia ortodontycznego w mieście! Byłem w kilku miescach na wstępnych konsultacjach. Nie mogłem się zdecydować, na żaden gabinet. Wahałem się. Doktor Radliński wydał się najwiarygodniejszym lekarzem. Odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie. Zdecydowałem się na przedstawiony mi plan ortodontyczny. Bardzo podobaja mi się moje zęby po 1,5 roku leczenia. Zgryz jest o niebo lepszy! Niedługo ściągam aparat, co mnie cieszy, a zarazem smuci, bo wizyty w tym miejscu to sama przyjemność:) Warto zapłacić każdą cenę za taki profesjonalizm. Wszystkim, którzy chcą się leczyć ortodontycznie

Pan dr Radliński to prawdziwy fachowca. Noszę aparat dopiero od 4 mięsięcy i już jestem zachwycona widocznymi efektami. Warto zaufać Panu dr, jego wiedza i doświadczenie w moim przypadku działają cuda! Żałuję, że tak długo zwlekałam z założeniem aparatu.

Leczyłam się u dr Radlińskiego wiele lat temu, juz prawie zapomniałam o swojej przygodzie z ortodoncją, a tu niedawno trafiłam na ten portal. Musze przyznać, że od zakonczenia leczenia mam wciąz swoj hollywoodzki usmiech (choc wlaśnie tego najbardziej sie obawiałam gday zaczynałam prostowanie, ze wada wróci). Wada nie wróciła, ząbki są piękne i prościutkie, a ja zawsze usmiechnięta. Polecam dr Wojtka Radlińskiego i pozdrawiam go i wszystkich jego pacjentów PS. Trzymam kciuki za Wasze zęby i uśmiechy

Wlasnie koncze leczenie u dr Radlinskiego. Rezultat taki Jak obiecywał-obylo sie bez wyrywania zebow-co wczesniejsze zalecali inni ortodonci. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim ktorzy maja problemy z krzywymi zebami.

Od kilku tygodni mam piekny usmiech :-)!!!. Pana doktora polecam naprawde bardzo! Przede wszystkim profesjonalnie, bardzo rzetelnie. Wszystko w milym miejscu i z usmiechem.:-). Bardzo dziekuje .

Jestem pod wrazeniem Dr Radlinskiego. Przebywam za granica I przez czas leczenia ortodontycznego pozostawalam pod opieka dr Radlinskiego. Bardzo zadowolona jestem z leczenia, z efektow koncowych I z calosci opieki. Jednak do dobrego czlowiek sie przyzwyczaja I mniej sie to ceni. Niedawno bylam zmuszona do kontaktu z innym gabinetem ....I szok. Dopiero wtedy docenilam wszystkie walory gabinetu Dr Radlinskiego. Tam chodzilam , a wlasciwie przylatywalam z radoscia. Polecam za rzetelosc, uczciwosc I cos badzo waznego na co nie zwraca sie uwagi przy wyborze ortodonty, swietna I serdeczna atmosfere w gabinecie. A leczenie ortodontyczne to ok 2 lat. Warto docenic to I polecam!

Polecam dr Radlinskiego. Bardzo dobry fachowiec. Niedawno zakonczylam leczenie z ktorego Jestem bardzo zadowolona.100 % profesjonalizmu.

Szanowni uzytkownicy forum . Postanowiłam dodać swoją pozytywną opinię dla dr Radlińskim . Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia a w szczególności z aparatów szafirowych (założone na górze i na dole). Ze względu na mój wiek miałam poważne obawy przed leczeniem i wygladem . Warto było trochę dopłacić bo efekt jest naprawdę imponujący (one rzeczywiście są prawie niezauważalne!). Trafiłam do gabinetu dzięki koleżance, która mi go poleciła . Pan doktor to prawdziwy fachowiec i profesjonalistka. Będę polecać innym– za nowoczesne metody leczenia, za bardzo dobrze wyposażony gabinet, za przystępne ceny, za skuteczne minimalizowanie bólu, za miłą atmosferę i dobry kontakt z pacjentem i przede wszystkim za bardzo zadowalające efekty leczenia.