Wojciech Radliński

Ortodonta

Polecam wszystkim dr Radlińskiego." Uratował mi życie" lecząc moje pokrzywione i straszące zęby. !!!!Nie uśmiechałam się i nie spotykałam sie , bo sie wstydziłam . A teraz z tym uśmiechem,po zdjęciu aparatu czuję sie najszczęśliwszą osobą na świecie. Jesli któraś z was wstydzi sie swojego uśmiechu zróbcie jak ja, a Ortorad jest najlepszym miejscem :)Jula Zachwycona

Nie polecam tego pana. Zawiódł na wszystkich frontach. Pieniądze wyrzucone w błoto. Omijać szerokim łukiem. Tylko ładnie mówi na początku. Szkoda czasu i pieniędzy.

Witam Uważam , że leczenie prowadzone przez dr Radlińskiego jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Pełna klarowność możliwości leczeniczych, przez najtańsze do najdroższych. Gdzie plusy , a gdzie minusy. Całkowita rzetelność i co najważniejsze obietnice, całkowicie mające pokrycie w końcowych wynikach leczenia. Dla mnie wzór dla innych, godny polecenia

Witam

Do Dr. Radlinskiego trafilam poprzez przyjaciolke. Pamietalam jak wygladala przed leczeniem I wspolny zachwyt na koniec. Mialam opory Co do wygladu w trakcie leczenia, ale pozazdroscilam I sama sie zdecydowalam. Dr pokazal mi prawie niewidoczne zamki ceramiczne I zaczelam. A teraz koncze leczeniem wiec moge sie wypowiedziec. Tak jak mi mowila przyjacilka-zawodowsto, profesjonalizm, dobra atmosfera I zwykłe ludzkie zrozumienie I uczynnosc. Reasumujac ,widzialam u przyjaciolki, sama przeszlam i moge na 100% polecic. A ze czasem bywa uciążliwie , to i tak warto, aby pozniej tak wygladac i usmiechac sie!!!!!

Wspaniały ortodonta. Leczy , mnie czasem wydaje sie że prawie czyni cuda :-). Moja wada była poważna. Nie powiem leczenie też poważne i zajęło prawie ponad 1,5 roku, ale teraz jest super . Zgadzam się z porzednikami-pełen profesjonalizm i pewność , która mi sie udzieliła. dawno nie spotkałam lekarza na tak wysokim poziomie!

Bardzo cenię i dziekuje panu doktorowi. Moje zęby straszyły. Tam gdzie konsultowałam wczesniej miałam mieć wyrywane zęby. Dzieki panu doktorowi omineło mnie to. A teraz mogę pieknie sie usmiechać. I ROBIE TO!!! Polecam , leczcie sie u dr Radlińskiego. Je wiem , bo sama przeszłam , że to trudne leczenie , czasmi z wątpliwościami, ąle efekt końcowy jest najważniejszy. I klimat leczenia. Przesadziłabym , że chodziłam do znajomego na leczenie, ale naprawdę prawie żal było rozstawać się z gabinetem . Polecam wszystkim

niestety okazało się, że za wizytę liczy więcej niż początkowo mówił, czyli 60zł x 2 =120zł bo to niby za każdy łuk osobno, czyli wprowadza pacjenta w błąd! jUZ 3 RAZY ZAPRZECZYŁ SAM SOBIE = SKŁAMAŁ NA RÓŻNE TEMATY ZWIĄZANE Z LECZENIEM! Jest arogancki, bezczelny, NIEDELIKATNY, nie potrafi tłumaczyć tylko zdawkowo odpowiada na pytania lub w ogóle nie odpowiada. ZASTANÓWCIE SIE ZANIM GO WYBIERZECIE BO PÓŹNIEJ SĄ PROBLEMY ŻEBY INNY ORTODONTA CHCIAŁ PRZEJĄĆ DALSZE LECZENIE, BO KAŻDY Z TYCH SĘPÓW MA SWOJĄ WIZJĘ I CHCE NACIĄGNĄĆ NA JAK NAJWIĘCEJ KASY!

Bardzo dobry ortodonta. Wyleczylem moj zdecydowanie brzydki usmiech. Jest super. Bez nacigania na pieniadze, bez przedluzania. Dokladnie taj Jak na poczatku w planie leczenia wiedzialem. Zdecydowanie warto!:-)

Bardzo dobry lekarz. Jestem z Łęczycy i znalezienie ortodonty nie było łatwe. Dziękuję więc za opinie na foru , bo bardzo mi pomogły , a teraz sam mogę sie przyłaczyć i polecić dr Radlińskiego. To , że jest dobrym specjalistą to pierwsza rzecz. Jednak równie ważne , że mu sie chce i ma czas dla pacjenta. Słucha co sie do niego mówi i leczenie miłą formalnością jest , a nie wymadrza jak czasami ma miejsce!!! Byłem na konsultacjach u innych wcześniej a teraz po zakończonym leczeniu polecam również dla innych, bo opinie na forum potwierdziły sie :-)

Witam Leczyłam sie u dr Radlińskiego - Ortorad. Wszystko zgodnie z ustalonym wcześniej planem lezczenia, bez najmniejszego naciągania na pieniądze i najważniejsze !!!efekt. Radosny uśmiech , a nie chowanie zebów jak kiedyś . Dziewczyny jęsli chcecie się usmiechać polecam!! A jesli usmiechać w czasie leczenia to aparat ceramiczny :-)

Witam