Wojciech Radliński

Ortodonta

Bardzo polecam . Wlasnie mam zdjety aparat. Oczekiwania lepsze niz spodziewalam sie . Nie wierzylam , ze to co slyszalam na poczatku leczenia zdarzy sie na koniec. Tym barzdiej polecam , bo to nie bylo proste leczenie. Usmiech o jakim marzylam :-)

W ocenie punktowej juz wszystko zawarłam.Usmiecham sie pieknie Dodam więc krotko, ze moge polecic!!!

Ciesze sie ,że się na leczenie u dr radlińskiego zdecydowałam. Kilka osób wczesniej odwiedziłam, internet też pomógł, a teraz bez usuwania!!! zębów może jeszcze nie na sylwka, ale niedługo bedę promieniec usmiechem . Polecam:)

Bardzo dobrze i szybko wykonane leczenie. Po niecałym półtora roku w przyszłym miesiącu będę szczęśliwą posiadaczką pięknego uśmiechu:)Mogę polecać, już z doświadczenia.

no niestety jestem niezadowolona...obiecywal szybkie i dobre leczenie.mialo byc tanio..niestety okazalo sie drogo i niefachowo.zeby za pomoca aparatu mialy stac sie proste...niestety sie wykrzywiaja..nie polecam!

Fantastyczny lekarz. bardzo dokładnie objaśnia wszystko co robi. Jest uprzejmy, bardzo kompetentny. Szczegółowo tłumaczy zakres leczenia. Delikatny przy każdej wizycie. Z przyjemnścią chodzę do dentysty!

Dobrze zzrobione leczenie i w krótkim czasie

Dobrze zzrobione leczenie i w krótkim czasie