dr n. med. Wojciech Rogowski

Urolog, Chirurg ogólny

Doktor Wojciech Rogowski Kierownik urologii w szpitalu MSWiA w Warszawie na Wołoskiej leczył mojego brata,który poszedł do tego szpitala na drobny zabieg i miał opuścić szpital w ciągu tygodnia cały i zdrowy zgodnie z obietnicą doktora Rogowskiego. Przeszedł badania które nie wykazały nic groźnego jedynie kamien w moczowodzie. Niestety już ze szpitala nie wyszedł. Zmarł. W czasie 1,5 miesięcznego pobytu w szitalu mój brat przeszedł kilka operacji wykonanych przez doktora Rogowskiego. Po każdej operacji było coś nie tak ,brat żle się czuł, ale pan doktor twierdził, że operacja się udała a za kilka dni otwierał pacjenta ponownie. Była sytuacja , gdy mój brat dowiedział się o drugiej operacji od pielęgniarki , bo doktor Rogowski ani inny lekarz z oddziału nie raczył pacjenta powiadomić. Mój brat przeszedł na urologii cztery operacje , i po czwartej operacji doktor Rogowski oddał go na OIOM. Tam został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i niestety już się nie obudził. Na tym strasznym oddziale też miał operację bez wiedzy rodziny, a gdy zapytałam dlaczego tak się dzieje usłyszałam od lekarza słowa "czy posiada pani dokument z sądu , że brat jest ubezwłasnowolniony".Okazuje się , że lekarze mogą zrobic z pacjentem wszystko, zwłaszcza gdy nie ma on mozliwości decydowania o sobie .
Po przewiezieniu brata na OIOM pan doktor Rogowski wogóle się nim nie interesował, a rodzinie opowiadał bzdury niezgodne z informacjami lekarzy z OIOMU. Doktora Rogowskiego widocznie zgubiła rutyna. Najprawdopodobniej zotał popelniony błąd do którego ani doktor Rogowski ani szpital się nie przyznał. Cały ten szpital a zwłaszcza urologia to jeden wielki burdel. Lekarze zwłaszcza na urologii to arogancja i bezczelność , uważają się za Bóg wie kogo, przypisują sobie jakieś teorie sukcesów wyssane z palca. Doktor Rogowski to jedna wielka obietnica bez pokrycia. Obiecywał za każdym razem , że mój brat będzie zdrowy i będzie żył i co po jego obietnicach? Obietnice , że zadzwoni i nie dzwonił to było normalne, a gdy dodzwoniłam się na oddział to nie podchodził do telefonu bo był zawsze ogromnie zajęty. Myślę , że wszystkim rodzinom chorych wciska ten sam kit używając przy tym słowa do kobiet "maleńka".Gdy byłam na oddziale urologii po śmierci mojego brata , pan doktor Rogowski powiedział mi że nie wie co się stało że sprawy przybrały taki obrót . Dziwne, bo jeden z lekarzy z OIOMU swierdził ogólnoustrojowe zakażenie organizmu czyli sepsę.Jak mógł nie wiedzieć lekarz prowadzący czyli doktor Rogowski? To był jeden wielki koszmar ten szpital i ci lekarze. Ciągle słyszałam jak drogo kosztuje leczenie mojego brata. Przecież on pracował ,był pracownikiem służby zdrowia. Skandal. Okazuje się , że życie ludzkie nie ma żadnej wartości, liczą się tylko koszty leczenia. To jest najważniejsze. I co mi po Pana przepraszam panie doktorze Rogowski, czy pan wie co pan zrobił rodzinie , a przede wszystkim rodzicom , ktorzy są w podeszłym wieku. Niech pana diabli wezmą z takim leczeniem panie doktorze.A brat panu tak ufał. Miał dopiero 53 lata i głowę pełną pomysłów na dalsze życie,to był człowiek niezwykły, a pan go zmarnował.

Nie ma takich słów, które wyrażą moją i mojej rodziny wdzięczność dla doktora Rogowskiego. Wspaniały lekarz, wybitny specjalista, anioł nie człowiek. DZIĘKUJE i z całego serca polecam!!!

Wspaniały lekarz, wybitny specjalista, anioł nie człowiek.
DZIĘKUJE i z całego serca polecam!!!

Serdeczne podziękowania Panu dr Wojciechowi Rogowskiemu za przeprowadzenie poważnej opreacji naszego Taty, za profersjonalną i bardzo merytoryczną ocenę stanu zaawansowania choroby, życzliwe i ze zrozumieniem traktowanie pacjęta. Mieliśmy szczęście że w trudnym dla nas okresie spotkaliśmy wspaniałego lekarza, a przede wszystkim człowieka. Dziękujemy Panie Doktorze. Rodzina.

Najlepszy ze wszystkich mi znanych urologów. A szwendam się po szpitalach i przychodniach urologicznych ponad 20 lat. Dzięki niemu nadal mam nerkę i szanse, że dożyje z nią końca moich dni.

Wspaniały człowiek. Pomimo, iż jest bardzo zajęty, zawsze znajdzie czas. Jest bardzo życzliwy i skupiony na pacjencie; podchodzi do każdego z szacunkiem i zrozumieniem. A co do kompetencji, to nie mnie oceniać (nie znam się na tym), ale każdy urolog, z którym rozmawiałem wyrażał się o Panu Doktorze z wielkim uznaniem.

Wspaniały człowiek i najlepszy specjalista jakiego znam, uratował mi życie, kompetentny i życzliwy, lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze

Wspaniały człowiek i wybitny lekarz.Rzadko zdarza się żeby te dwie cechy spotykały się w jednej osobie. Prawdziwy lekrz z powołania !

DZIEKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJE - PANIE DOKTORZE- WYBITNY SPECJALISTA BARDZO KOMPETENTNY INTELIGENTNY ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY Z JAKIMKOLWIEK SIĘ SPOTKAŁAM Pacjentka J.Trzonkowska

DZIEKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJE - PANIE DOKTORZE-
WYBITNY SPECJALISTA
BARDZO KOMPETENTNY
INTELIGENTNY
ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY Z JAKIMKOLWIEK SIĘ SPOTKAŁAM
Pacjentka J.Trzonkowska

Uważam, że jest to najlepszy lekarz-urolog w kraju. Posiada szeroką wiedzę i praktykę. Spokojny i opanowany, trudne sprawy potrafi tak przedstawić, że chory posiada nadzieję na wyzdrowienie i po wizycie wychodzi nie zdołowany. Świetny chirurg-praktyk. Zawdzięczam Mu zdrowie Mojego męża, jak również innego cżłonka rodziny, który dożył sędziwej starości. Polecam każdemu choremu takiego lekarza i życze Doktorowi dalszych sukcesów..

Zawdzięczam mu Zdrowie mojego męża.Jest najlepszym lekarzem Urologi w Polsce.Cechuje bardzo bogata wiedza i praktyka w urologi i onkologii.Uprzejmy dla pacjęta bije od niego spokój i nadzieja na zdrowie pacjęta.Moja ocena jako lekarza na 6+.Bardzo Dziekuję Polecam każdemu choremu takiego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)