dr n. med. Wojciech Romanowski

Reumatolog

Świetny bardzo doświadczony lekarz. Da się zauważyć że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i odpowiednim zainteresowaniem. Przede wszystkim bardzo miły i przyjemny w rozmowie,a co jest rzadkością-słucha pacjenta co skutkuje kompleksowymi badaniami w kierunku zgłoszonych dolegliwości​. Polecam wszystkim którzy mają problemy reumatyczne. Żałuję tylko że tak późno do niego trafiłem.

W jakich godzinach i w jaki dzień można rejestrować się telefonicznie do pana doktora Romanowskiego?

super lekarz najr. Wojciech Romanowski jest lekarzem który w pełni stosuje przysięgę Hipokratesa jest b. kompententny nietylko w dziedzinie reumatologii ale leczy całościowo i niejednokrotnie ratował życie wielu pacjentom i ma serce dla chorych.

Dzięki dr Romanowskiemu wyszedłem z choroby, którą inni lekarze uznali za nie nadającą się do leczenie, pakując we mnie sterydy i metotreksat. Po kilku miesiącach leczenia i pobycie w placówce dr - praktycznie całkowita reemsja.

KOMPETENTNY,DUZA WIEDZA,SUPER CZŁOWIEK I LEKARZ, POLECAM !!!

KOMPETENTNY,DUZA WIEDZA,SUPER CZŁOWIEK I LEKARZ, POLECAM !!!

Wspanialy doktor godny polecenia , jestem Jego pacjentką od 7 lat . [A.Sz.]

Wspanialy doktor godny polecenia , jestem Jego pacjentką od 7 lat . [A.Sz.]

Pan doktor Wojciech Romanowski to wspaniały lekarz, bardzo kompetentny ale też przede wszystkim z wyjątkową cierpliwością do każdego pacjenta. Potrafi nie tylko leczyć ale co najważniejsze spokojnie wysłuchać i wtedy dopiero odopowiednio zająć się problemem pacjenta. Panie doktorze BARDZO dziękuje za wspaniałą opiekę już od prawie trzech lat. (K.J.)

Bardzo polecam tego lekarza !! Bardzo duza wiedza na temat tego co robi :)

Bardzo polecam tego lekarza !! Bardzo duza wiedza na temat tego co robi :)

jest to wspanialy lekarz lezalam u niego w szpitalu na rehabilitacji po operacji biodra poswieca bardzo duzo czasu pacjentowi jest zyczliwy i bardzo dobry fachowca moge go polecic z czystym sumieniem.

Zadowolenie maksymalne.Córka chora na toczeń rumieniowaty układowy ,jest pod stałą opieką, w tej chwili po zastosowaniu leków ma reemisję choroby.Mamy do dr Zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Śrem"?

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64