dr n. med. Wojciech Romanowski

Endokrynolog

polecam pana doktora, przemiły i przesympatyczny lekarz, pomimo że w sumie nic mi takiego nie dolega w drodze ostrożności chce mieć mnie pod kontrolą. chodziłam do pana doktora na nfz jak i prywatnie i nie ma żadnej różnicy-wręcz na na nfz mam zrobione wszystkie badania. polecam

Pan Doktor zaskoczył mnie kompleksowym podejściem do mojego problemu, z czym nie spotkałam się poprzednio u żadnego endokrynologa, nawet w prywatnym gabinecie. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby i przebieg leczenia, odpowiada na wszystkie pytania, zleca dokładne badania przed rozpoczęciem leczenia farmakologicznego. Okazuje pacjentowi szacunek, prezentuje wysoką kulturę osobistą. Miałam szczęście, ze trafiłam do tego Lekarza - po 2 latach nieprzyjemnych doświadczeń z innymi.

miły kompetentny , leczy po zapoznaniu się z wynikami badan , które zleca . Mam stwierdzone hashi i leki do końca życia , ale poziom hormonów tarczycy wyrównany i utrzymujacy sie na właściwym poziomie . polecam

przesympatyczny lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, tłumaczy chorobę i objaśni wszystkie wątpliwości. polecam pana doktora :)

W trakcie trzech wizyt pomógł mi więcej aniżeli "specjaliści"z przychodni przy szpitalu - ul.Batorego w Bytomiu przez 5 lat ..Zazanczam że były to wizyty w przychodni czyli nie prywatne!Z szacunkiem i uwagą traktuje pacjenta ..Wielki szacunek!!!Polecam wszystkim!!!Wiedza , kultura,zaangażowanie!!!

Szczerze polecam, rzetelny, kompetentny o rzadko dzis spotykanej wysokiej kulturze osobistej lekarz.

Po pierwszej wizycie nie mogę powiedzieć że jest bardzo dobrym lekarzem miałam wrażenie,że nie dokładnie sprawdza wyniki badań. Mam zleconą wizytę za3 miesiące i zastanawiam się czy pojśc.

wspaniały lekarz,polecam pacjętą darzy zaufaniem

wspaniały lekarz,polecam pacjętą darzy zaufaniem

trudno umówić się na wizytę...wspaniały lekarz...............

trudno umówić się na wizytę...wspaniały lekarz...............

Rewelacja, wszystkim polecam, bo z hormonami nie ma żartów!!

Rewelacja, wszystkim polecam, bo z hormonami nie ma żartów!!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Sosnowiec"?

Gwiezdna
marszałka Rydza-Śmigłego 7

przychodnia kolejowa
sosnowiec
Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 9
3 Maja 24
41-200 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice