dr Wojciech Rydzewski

Ortopeda

Zabrałem syna na przejażdżkę i wizytę do Katowice. Było warto. Kosmos. Ból kręgosłupa i promieniowanie do uda - wydawało się, że to w wyniku urazu w szkole półtora roku temu (upadek że schodów). Wg diagnozy - wada ale uraz mógł ja pogłębić. Zalecenia - suplement diety oraz ćwiczenia rozciągające 3 x dziennie. A później specjalne ćwiczenia 3 x tygodniowo. Pływanie tak - ale zakaz żabką. Pozytywnie w szoku jesteśmy. W sierpniu zobaczymy jaki efekt. Pełna informacja trochę nas uspokoiła, bo jest duża szansa na poradzenie sobie z tym schorzeniem. Super.

Bardzo dziękuję Doktorze za wykonaną rekonstrukcje ACL kolana. Jestem już 3 m-ce po zabiegu i czuje się swietnie! Gorąco polecam Pana Doktora .

Bardzo dobry ortopeda. Jeden z lepszych do których chodziłem. Trafna diagnoza i profesjonalne leczenie.

Moim zdaniem to dobry lekarz,dokładnie tłumaczy,szybka postawiona diagnoza.Jest bardzo miły i sympatyczny i jest godny polecenia dlatego też polecam

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz,z bardzo fajnym podejściem-godny polecenia,dlatego tez gorąco polecam pana doktora.Pozdrawiam pana doktora

Do lekarza trafiłam przypadkowo..i na szczęście:) Celna diagnoza, szybka reakcja w postaci artroskopii.. wszystko naprawione, bez komplikacji. Kompetencja, uprzejmość i urok osobisty:) Polecam:) szczerze i obiektywnie:)

Jestem pod wrażeniem jakie zrobił na mnie Pan doktor. Jest osobą konkretną ,życzliwą i z sercem podchodzi do pacjenta. Trafna diagnoza i szybki termin wykonania zabiegu bez ponoszenia kosztów , jak to do tej pory ze mną bywało.Polecam z pełną świadomością tego lekarza, budzi zaufanie i mimo młodego wieku już znakomity fachowiec oby takich więcej. Dzięki niemu odzyskałam wiarę , że są jeszcze lekarze z powołania , którzy godnie wykonują swój zawód i nie traktują go jak maszynkę do kasowania pieniędzy.

Jestem pod wrażeniem jakie zrobił na mnie Pan doktor.
Jest osobą konkretną ,życzliwą i z sercem podchodzi do pacjenta.

Kompetentny, cierpliwy SŁUCHA pacjenta, nie lekceważy objawów, CHCE wyleczyć. Lekarz z krwi i kości.cieszę się że jestem pod Pana doktora opieka.

Kompetentny, cierpliwy SŁUCHA pacjenta, nie lekceważy objawów, CHCE wyleczyć.
Lekarz z krwi i kości.cieszę się że jestem pod Pana doktora opieka.

Super lekarz! Dokladnie i w sposob zrozumialy przedstawil i wyjasnil moj problem z kolanami.Jestem juz po miesiecznej kuracji zastrzykami i czuje sie znow jak nowonarodzona.Znow chodze na spacery, a schody nie przysparzaja juz takiego bólu. Każdemu polecam tego ortopede z czystym sumieniem!

test test test test test test test test test test test test test test

test test test test test test test test test test test test test test

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Katowice"?

Wojewódzka 7 (Euromed)
43-190 Mikołów
Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów