dr Wojciech Rydzewski

Ortopeda

Zabrałem syna na przejażdżkę i wizytę do Katowice. Było warto. Kosmos. Ból kręgosłupa i promieniowanie do uda - wydawało się, że to w wyniku urazu w szkole półtora roku temu (upadek że schodów). Wg diagnozy - wada ale uraz mógł ja pogłębić. Zalecenia - suplement diety oraz ćwiczenia rozciągające 3 x dziennie. A później specjalne ćwiczenia 3 x tygodniowo. Pływanie tak - ale zakaz żabką. Pozytywnie w szoku jesteśmy. W sierpniu zobaczymy jaki efekt. Pełna informacja trochę nas uspokoiła, bo jest duża szansa na poradzenie sobie z tym schorzeniem. Super.

Bardzo dziękuję Doktorze za wykonaną rekonstrukcje ACL kolana. Jestem już 3 m-ce po zabiegu i czuje się swietnie! Gorąco polecam Pana Doktora .

Bardzo dobry ortopeda. Jeden z lepszych do których chodziłem. Trafna diagnoza i profesjonalne leczenie.

Moim zdaniem to dobry lekarz,dokładnie tłumaczy,szybka postawiona diagnoza.Jest bardzo miły i sympatyczny i jest godny polecenia dlatego też polecam

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz,z bardzo fajnym podejściem-godny polecenia,dlatego tez gorąco polecam pana doktora.Pozdrawiam pana doktora

Do lekarza trafiłam przypadkowo..i na szczęście:) Celna diagnoza, szybka reakcja w postaci artroskopii.. wszystko naprawione, bez komplikacji. Kompetencja, uprzejmość i urok osobisty:) Polecam:) szczerze i obiektywnie:)

Jestem pod wrażeniem jakie zrobił na mnie Pan doktor. Jest osobą konkretną ,życzliwą i z sercem podchodzi do pacjenta. Trafna diagnoza i szybki termin wykonania zabiegu bez ponoszenia kosztów , jak to do tej pory ze mną bywało.Polecam z pełną świadomością tego lekarza, budzi zaufanie i mimo młodego wieku już znakomity fachowiec oby takich więcej. Dzięki niemu odzyskałam wiarę , że są jeszcze lekarze z powołania , którzy godnie wykonują swój zawód i nie traktują go jak maszynkę do kasowania pieniędzy.

Jestem pod wrażeniem jakie zrobił na mnie Pan doktor.
Jest osobą konkretną ,życzliwą i z sercem podchodzi do pacjenta.

Kompetentny, cierpliwy SŁUCHA pacjenta, nie lekceważy objawów, CHCE wyleczyć. Lekarz z krwi i kości.cieszę się że jestem pod Pana doktora opieka.

Kompetentny, cierpliwy SŁUCHA pacjenta, nie lekceważy objawów, CHCE wyleczyć.
Lekarz z krwi i kości.cieszę się że jestem pod Pana doktora opieka.

Super lekarz! Dokladnie i w sposob zrozumialy przedstawil i wyjasnil moj problem z kolanami.Jestem juz po miesiecznej kuracji zastrzykami i czuje sie znow jak nowonarodzona.Znow chodze na spacery, a schody nie przysparzaja juz takiego bólu. Każdemu polecam tego ortopede z czystym sumieniem!

test test test test test test test test test test test test test test

test test test test test test test test test test test test test test