lekarz Wojciech Ryncarz

Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście. Inni powinni brać przykład.

Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście. Inni powinni brać przykład.

Zupełnie nieodpowiedzialny, wszystko opiera się o kasę, szybko robi to, co dużo kosztuje, potem wyznacza wizyty do iinych stomatologów, bo on jest nieobecny

Mialem zakladane 11 koron. praktycznie cala gora. Wydawaloby sie dlugie i meczace wizyty bo to w koncu stomatolog ;) Niezbyt wielu ludzi lubi wizyty u stomatologa! Ja zmienilem podejscie totalnie. wizyta u tego Pana to przyjemnosc!! Najlepszy Stomatolog jakiego mialem okazje w zyciu spotkac! A tak poza tym wspanialy czlowiek!

Już na pierwszej wizycie pan doktor wyjaśnił mi wszystko dokładnie, cały proces leczenia, jakie będą koszty, które nie uległy zmianie, chociaż leczenie trwało ponad 6 m-cy,zaproponował kilka rozwiązań a efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim.

Jest wielu stomatologów zncznie lepszych w W-wie.

Jest wielu stomatologów zncznie lepszych w W-wie.

dlugo sie czeka niestety na konsultacje ale warto, Jego 17to letnie doswiadczenie w estetyce i implantologii robi wrazenie Polecam na duże prace

Polecam na duże prace

Wspaniały specjalista .Miły,uprzejmy.Bardzo dokładny i delikatny.Będę miała wprowadzane implanty -już sie nie boję.Po zakończeniu leczenia opiszę wszystko .Na razie same superlatywy.