Wojciech Sandecki

Polecam doktora, zanim trafiłam do niego przerobiłam 3 innych ginekologów w Zielonej Górze i żaden nie potrafił wyleczyć mnie ze zwykłej infekcji. Jedna wizyta u Pana Wojtka i infekcja wyleczona. Prowadził moja jedna ciążę i wszystko było ok. Wszytko wyjaśni i dokładnie pokaże. Zawsze odpowiada na sms. Niestety jest drogi i moim zdaniem ma już za wiele pacjetek dlatego czasami zwykła wizyta kontrolna trwa 3min.

Dr Sandecki to lekarz do którego mam zaufanie, zawsze odpowie na sms czy oddzwoni, konkretny, pomocny, empatyczny , lekarz z powołania , wizyta bardzo profesjonalna, lekarz prowadził moja pierwsza i druga ciąże wzorowo , czułam się bezpieczna i w dobrych rękach .

Polecam dr Sandeckiego z czystym sumieniem.Fachowość,podejście do pocjentki,troska i zaangażowanie.Trafiłam do Pana Doktora z trudnym przypadkiem.Szkoda tylko,że tak późno.Pan Doktor zaopiekował się mną natychmiast,zlecił dodatkowe badania I zastosował odpowiednie leczenie.Dziękuję i aby takich lekarzy było jak najwięcej.

Trafiłam do dr Sandeckiego po pierwszym nieudanym porodzie przedwczesnym w 24 t i stracie Synka z powodu niedokładności innego lekarza. Pan Doktor prowadził moją drugą ciążę i dzięki jego wspaniałej opiece w 34 t urodziłam wcześniaka ale zdrowego Synka! Obecnie jestem w połowie 3 ciąży również spodziewam się Synka.Pan Doktor jest bardzo fachowy, konkretny, zawsze poświęci swój czas jeśli trzeba. Wspanialy człowiek, godny zaufania. Serdecznie polecam !

Ludzkie podejście, kompetencja, wnikliwość... lekarz godny zaufania. Bardzo dziękuję za okazaną pomóc!

Do doktora Sandeckiego trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję. Jest dobrym specjalistą, gorąco polecam

W 2012 rodziłam podczas dyzuru doktora.Podjął natychmiastową decyzję o cesarce, miałam stan przedrzucawkowy , stan zagrazający zyciu i zdrowiu, dzięki doktorowi wszystko poszło dobrze . Naprawdę moge polecić takiego specjalistę.

witam! z czystym sumieniem mogę polecić Pana Sandeckiego! uprzejmy, szarmancki (i to nie kwestia opłaty za wizytę, bo chodziłam wcześniej też prywatnie do innego lekarza - niebo a ziemia!). Wypytuje dosłownie o wszystko, każdy szczegół ma dla niego znaczenie, nie tylko data ostatniej miesiączki. Uprzejmy - powiesi płaszcz, otworzy drzwi. Kobietki nie zastanawiajcie się tylko umówcie się na wizytę do tego właśnie doktora! Zatłoczona poczekalnia oraz zdjęcia maluszków na ścianie mówią same za siebie ;)

Dr Sandecki prowadził moją pierwsza ciaże.Nie tylko wspaniały lekarz ale i dobry,ciepły człowiek.Najnowszy sprzet i doskonała wiedza.Polecam KAZDEJ

Uważam, że doktor Sandecki jest zarówno wspaniałym człowiekiem jak i lekarzem. Dr prowadzi moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona:-)przy nim nie mam żadnych obaw. Zarówno ja i moja córcia czujemy się bezpieczne:-)Jest konkretny i rzeczowy. Także polecam wszystkim Panią tego lekarza bo uwierzcie mi, że nie znajdziecie lepszego. Widać,że jest lekarzem z powołania,który jest świetnym specjalistą w swoim fachu ale również dobrym psychologiem. I to jest lekarz! Mama i Julka:-)

Mama i Julka:-)