Do doktora Sandeckiego trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję. Jest dobrym specjalistą, gorąco polecam

witam! z czystym sumieniem mogę polecić Pana Sandeckiego! uprzejmy, szarmancki (i to nie kwestia opłaty za wizytę, bo chodziłam wcześniej też prywatnie do innego lekarza - niebo a ziemia!). Wypytuje dosłownie o wszystko, każdy szczegół ma dla niego znaczenie, nie tylko data ostatniej miesiączki. Uprzejmy - powiesi płaszcz, otworzy drzwi. Kobietki nie zastanawiajcie się tylko umówcie się na wizytę do tego właśnie doktora! Zatłoczona poczekalnia oraz zdjęcia maluszków na ścianie mówią same za siebie ;)

Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona, bardzo mi pomógł byłam w 9 tygodniu w ciąży, niestety na wizycie dowiedziałam sie, że jajeczko ciążowe jest puste :-(. Strasznie to przeżyłam, bo jechałam na wizyte z myślą, że usłysze bicie serduszka mojej fasoleczki... dr Sandecki zajął się mna profesjonalnie, od razu zadzwonił do szpitala informując z jakim przypadkiem pacjentka sie zgłosi i co należy zrobić. Poprosiłam, aby to dr Sandecki przeprowadził mi zabieg, bo darze go zaufaniem, którego nie czułam wcześniej do żadnego ginekologa, a naprawdę kilku ich poznałam... Nie obiecał mi, że akurat on będzie przeprowadzał zabieg z powodu innych operacji które mogą zaistniec, ale się postara bardzo, no i tak też sie stało. Zabieg przed dr Sandeckiego przebiegł bez żadnych komlikacji, po tym o wszystkim mnie poinformował i dał wskazówki, a teraz sie wszytsko goi... Jedynie na takich i podobnych przypadkach możemy sie przekonać jaki naprawdę jest Nasz ginekolog.

W 2012 rodziłam podczas dyzuru doktora.Podjął natychmiastową decyzję o cesarce, miałam stan przedrzucawkowy , stan zagrazający zyciu i zdrowiu, dzięki doktorowi wszystko poszło dobrze . Naprawdę moge polecić takiego specjalistę.

Dr Sandecki prowadził moją pierwsza ciaże.Nie tylko wspaniały lekarz ale i dobry,ciepły człowiek.Najnowszy sprzet i doskonała wiedza.Polecam KAZDEJ

Uważam, że doktor Sandecki jest zarówno wspaniałym człowiekiem jak i lekarzem. Dr prowadzi moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona:-)przy nim nie mam żadnych obaw. Zarówno ja i moja córcia czujemy się bezpieczne:-)Jest konkretny i rzeczowy. Także polecam wszystkim Panią tego lekarza bo uwierzcie mi, że nie znajdziecie lepszego. Widać,że jest lekarzem z powołania,który jest świetnym specjalistą w swoim fachu ale również dobrym psychologiem. I to jest lekarz! Mama i Julka:-)

Mama i Julka:-)

Trafiłam do Dr.Sandeckiego 5 lat temu, będąc w pierwszej ciąży i jestem jego pacjentką do dziś. Dzięki niemu urodziłam dwóch zdrowych synów, jeden poród siłami natury, drugi cesarskie cięcie, przy obu porodach doktor był obecny. Zawsze dostępny pod tel, zawsze pomocny, uprzejmy,wszystko dokładnie wytłumaczy, nie spieszy się. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Wspaniały lekarz. Polecam serdecznie wszystkim kobietą. Agata

Wspaniały lekarz, polecam Go każdej Pani. Dzięki jego fachowości, kompetencji i zaangażowaniu, doprowadził moją ciążę (zagrożoną, trudną) do szczęśliwego końca. Teraz cieszymy się z mężem z naszej wspaniałej córeczki. Wcześniej straciliśmy dwie ciąże i nikt nie potrafił nam pomóc. Dopiero doktor Sandecki, "wyciągnął do nas pomocną dłoń" i faktycznie jako jedyny lekarz potrafił nam pomóc. Jeżeli ktoś szuka DOBREGO LEKARZA, to niech zapamięta nazwisko WOJECIECH SANDECKI i uda się do niego, z pewnością będzie zadowolony. Polecam tego lekarza !!!

Dr Sandecki jest moim lekarzem od 7 lat, prowadzi moja druga ciaze i jestem bardzo zadowolona :) mily, kompetentny, rzeczowy :) ma czas dla pacjentki, mozna smialo do niego dzwonic :) dba o swoje pacjentki w szpitalu :) polecam serdecznie !!!

Rewelacja...Opieka jak nigdzie... Do tej pory obijalam sie od jednego lekarza do drugiego nie mogac trafic na kogos kto w 100% spelni moje oczekiwania...Dr.Sandecki sprawdzil sie pod kazdym wzgledem.Wszystkim goraco polecam :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zielona Góra"?

Robert Wasiński

Centrum Rehabilitacji mgr Jolanta Szajkowska
Srebrna Góra 1F
66-600 Krosno Odrzańskie

Arkadiusz Bartkiewicz

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra