lekarz Wojciech Sawicki

2,9
2,7
2,7
2,9

Najlepszy urolog I chirurg. Bardzo mi pomógł. Zawsze kiedy dzwonie odbiera lub oddzwania udzieli porady lub pomocy. Miły i w prosty sposób wyjaśni dalsze metody leczenia. Dziękuję doktorowi i reszcie zespołowi za pomoc i opiekę. Wdzięczny pacjent. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

Tragedia! Do końca życia będę go siłą rzeczy wspominał. Operacja nie udana....! A obiecuje że to się samo wyprostuje.

Tragedia! Do końca życia będę go siłą rzeczy wspominał. Operacja nie udana....!
A obiecuje że to się samo wyprostuje.

Doktor Sawicki Wojciech urolog był znany ale teraz się boi przeprowadzić zwykłej operacji nerki odsyła pacjenta w ciąż z złymi wynikami które przeprowadzane są w szpitalu co wynika z tego że ten pacjent nie do czeka operacji p.dr teraz potrafi tylko wypisywać leki i porady w poradni np.ul Grochowska ta opinia jest związana jak szpital dba o pacjenta w SZPITALU PRZY UL .Jarochowskiego Poznań pozdrawiam pacjentów życzę zdrowia

Pan doktor jest jednym z lepszych urologów jakich poznałem pomimo wiecznych braków czasu które przy ilości pacjentów którymi sie zajmuje i ilością wykonywanych operacji nie są niczym nadzwyczajnym zawsze znajdzie czas dla pacjenta i nigdy nie odprawi go z przysłowiowym kwitkiem. Jest bardzo dobrym diagnostykiem. Zaczyna leczenie od metod mało inwazyjnych co dla mnie osobiście jest duża zaletą. Wielkim plusem jest tez to ze w razie nagłej potrzeby można łatwo znaleźć go w szpitalu. Bardzo polecam tego lekarza. Wdzięczny pacjent Wojciech.

Specjalista godny polecenia. Pomocny. Poświęca czas aby wszystko wytłumaczyć i uzgodnić całe leczenie.

świetny urolog w rozpoznaniu przyczyn choroby, wysoka jakość wykonywanych zabiegów - doskonały chirurg, słowem super fachowiec, polecam pacjent

świetny urolog w rozpoznaniu przyczyn choroby,
wysoka jakość wykonywanych zabiegów - doskonały chirurg,
słowem super fachowiec,
polecam

pacjent

MASAKRA!!!NIC WIECEJ NIE POWIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest sympatyczny, konkretny świetnie rozumie problemy związane z dolegliwościami urologicznymi. W sposób jasny i rzeczowy wyjaśnia metody dalszego leczenia. To specjalista godny polecenia.

Nie zgadzam się z innymi opiniami.Leczę się u tego lekarza kilka lat.Jest bardzo miły i odpowiedzialny.Zawsze moge do niego zadzwonic i otrzymam porade i pomoc.Bardzo polecam. może inni chorzy trafili na zły dzien pana doktora.

może inni chorzy trafili na zły dzien pana doktora.

Lekarz kompetentny, rzeczowy chociaż może trochę za bardzo służbowy w stosunku do chorego.