Wojciech Skowroński

Niekompetentny, nie potrafi odczytać wyników badań. Nie zna się widocznie na prawidłowych wynikach hormonów i glukozy w ciąży. Odmawia wystawienia zwolnienia kobiecie w ciąży nie pytając nawet gdzie i w jakich warunkach pracuje

Niestety nie wiem skąd tak pozytywne opinie. Może jeśli ktoś nie mam problemu, to jest zadowolony. Chętnie przepisuje tabletki. Nie analizuje problemu. Nie robi badań. Mam wrażenie że by zrobić cytologie trzeba kilka razy się pojawić u niego. Bardzo nie miły. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to strata czasu.

Witam, Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Odpowiada na pytania i tłumaczy, jeśli coś jest niezrozumiałe. Słucha pacjenta co jest bardzo ważne. Polecam - Farmed w Lublinie.

Witam,

Jest to wspaniały lekarz bardzo ciepły i życzliwy wzbudza duże zaufanie