lekarz Wojciech Słabiak

EKG, Pediatra, USG

Wspaniały lekarz, lepszego nie znam. Korzystam z pomocy w razie choroby już kilkanaście lat z całą moją rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy.

BARDZO DOBRY LEKARZ GODNY POLECENIA, SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA - KTÓRY W TYM GABINECIE JEST NAJWAŻNIEJSZY.BARDZO GRZECZNY I SYMPATYCZNY LEKARZ.MINUS TO DUŻO PACJENTÓW - CO ŚWIACZY O JEGO RENOMIE.

Pełen profesjonalizm i fantastyczne podejście do małych pajentów!Gorąco polecam!!

niestety pan dr nie jest punktualny, informacja w przychodni że przyjmuje od 8.00 z zjawia sie najwczesniej za 15 dziewiąta, równiez opuszcza przychodnie wczesniej niż przewiduje to grafik ale na usprawiedliwienie trzeba dodać że dopiero po zalatwieniu ostatniego pacjęta. na plus trzeba równiez zapisać że jak są tłumy to nie kończy pracy bo wybila godzina końca przyjęć tylko siedzi w przychodni tak dlugo jak trzeba. Poza tym profesjonalny i ma podejście do dzieci. jednak olewa badania okresowe i bilanse.

Polecam. Bardzo dobre podejście do pacjenta, godny zaufania, bardzo dobry pediatra.

polecam go innym osoba poniewaz bardzo powaznie podchodzi do swojej pracy

polecam go innym osoba poniewaz bardzo powaznie podchodzi do swojej pracy