dr n. med. Wojciech Śliwiński

Ginekolog, Ginekolog położnik, Endokrynolog

Lekarz bardzo nie miły. Prośba o ponowne wytłumaczenie przebiegu choroby-"Wielka Łaska". Spotkałam już pacjentki, które były nie zadowolone z leczenia u lekarza. Lekarz pracuje w Gamecie.

Lekarz pracuje w Gamecie.

Dzięki temu lekarzowi w ciągu trzech miesięcy zaszłam w ciążę, inny lekarz bezskutecznie leczył przez rok i straciłam dużo czasu i pieniędzy.

UWIELBIAM TEGO LEKARZA. JEST UPRZEJMY, MA PODEJŚCIE DO PACJENTEK, MAM DO NIEGO ZAUFANIE.

INNI LEKARZE ZMAGALI SIE Z MOJA CHOROBA 6 LAT A PAN DOKTOR 3 MIESIACE,TERAZ ZMIENIAL KLINIKE ALE ZNALAZLAM GO I BEDE DALEJ KONTYNUOWAC LECZENIE.

Polecam!!!Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek!

Polecam!!!Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek!

Bardzo dużo słyszałam na jego temat i to dobrych opinii ,właśnie umówiłam się na wizytę w INVICTA w Gdańsku,mam problemy hormonalne ,zatrzymujące sie miesiączki i prawdopodobnie zespol Policystycznych Jajników czy któras z pań się u niego leczyła i pomógł ? Proszę o opinię.

Proszę o opinię.

Nie polecam lekarza pacjentkom z PCOS, niepotrzebnie straciłam czas i pieniądze.

Rok leczenia u tego lekarza bez efektów.Dużo badań.Straciliśmy ok.8tys.Pomógł inny lekarz.