prof. dr hab. n. med. Wojciech Służewski

Choroby zakaźne, Neurolog, Pediatra

Pan Doktor był wspaniałym człowiekiem. Leczył mnie przez prawie 20 lat na padaczkę lekkooporna. I wyleczył. Wielkim zaszczytem było bycie jego pacjentka. Zawsze służył pomocą i dobrym słowem. Pamiętal każda rzecz która mu opowiadałam. Nie znam drugiego takiego lekarza, który już w progu witalby się ze swoim pacjentem. Bardzo żałuję Panie Doktorze, że Pan zmarl. Ogromna strata dla wszystkich. Zawdzięczam Panu drugie życie! Dziękuję za wszytko.

dzisiaj przed uowiona wizyta do Profesora dostalam telefon, ze wizyta jest odwolana bo Pan profesor zmarl tak sie wstrzasnelam ta wiadomoscia. Wspanialy, niesamowity czlowiek, fantastyczny specjalista moge powiedziec ze uratowal mi zycie i dal ogromne wsparcie do walki z choroba dzieki niemu Jego postawie i dobremu leczeniu szybko stawalam na nogi. Bardzo bedzie mi Pana brakowalo😟 szczere kondolecje dla rodziny

Bardzo bedzie mi Pana brakowalo😟
szczere kondolecje dla rodziny

Z całego serca polecam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, zawsze wyczerpujaco odpowiada na pytania a co najwazniejsze- stawia prawidłowe diagnozy. Wiele mu zawdzieczamy!

Jako lekarz jest dobry ale co do papierkowych spraw jest nie ogarnieta osoba przez co mialam problemy w szkole bo nie dostarczylam dokument od doktora Sprawa tez o lek z importu docelowego lekarz poprostu to olal walczylam sama przez dlugi czas z NFZ lekarz mial doslac papier zwiazany z tym a jego nie kompetentnosc doprowadzila ze zostalam z tym sama no i bez leku Zero odpowiedzialnosci co przy chorobie mojego syna powinna byc u lekarza Jezeli ktos tez bedzie musial i potrzebowal czesto jakis dokumentow od tego lekarza To nie polecam jego

Panu doktorowi od tytułów się w głowie poprzewracało 400 zł za wizytę to żerowanie na chorych ludziach

Niestety opinie wystawiam bardzo słabą ponieważ jestem rozczarowana wizytą u doktora. Umówiłam wizytę z córką która od dwóch lat choruje na epilepsje lekooporną pan doktor wysłuchał mnie przejrzał dokumentację powiedział że ma pomysł na dalsze leczenie dziecka i że w związku z tym że jestem z daleka prześle mi receptę pocztą oraz zadzwoni aby powiedzieć jak i co dalej. Minęło sześć tygodni mimo dzwonienia do recepcjonistki bo doktor nie podaje pacjentom swojego telefonu zero odzewu.Więc jak za wizytę która kosztuje 400 zł nie polecam

Bardzo dobry specjalista leczy syna 10 lat zanim trafiliśmy do pana profesora nasze życie było koszmarem ciągłe ataki padaczki zmiany lekarstw i bezradni współczujący kolejni lekarze. Dzięki profesorowi ataki stawały się coraz rzadsze i na dzień dzisiejszy 3 lata minęły bez ataku i jesteśmy w trakcie odstawiania tabletek. polecam każdemu to świetny neurolog

Pan profesor leczy syna od 8 lat. Gdyby nie Jego kompetencje mój syn byłby teraz w ośrodku wychowawczym dla trudnych dzieci. W mojej miejscowości nie umiano wydać prawidłowej diagnozy tylko testowano różne leki psychotropowe.Profesor jest zawsze otwarty na nasze problemy,był jedynym lekarzem, który pomógł naszej rodzinie.

Profesor godny polecenia. Bez większych poszukiwań postawił poprawną diagnozę i wprowadził leczenie. Jeździmy do niego już 2 lata, ale zachowuje się na każdej wizytcie jakby pierwszy raz widział naszego syna... Oprócz tego, fakt nie ma z nim kontaktu. Osobą kontaktową jest pani, która prowadzi rejestrację i nie ma kompetencji a próbuje wyręczyć profersora i udziela rad na własna rękę... Oprócz tych drobnych problemów nie mam mu nic do zarzucenia.

Oprócz tych drobnych problemów nie mam mu nic do zarzucenia.

Bardzo dobry specjalista ,stawia trafne diagnozy .Leczenie padaczki i schorzen neurologicznych to długotrwały proces i znam lekarzy ,ktorzy lecza latami pacjentow i nie ma poprawy .Profesor Słuzewski przyjmuje pacjentow do konca .Fakt ze trzeba było dlugo czekac ale teraz juz sie to zmienilo wchodzi sie prawie na godzine.Ciesze sie ze corka wchodzac w dorosłosc bedzie prawdopodobnie zdrowa.Wiadomo kazde leczenie trwa i jest mniej lub bardziej czasochlonne i duzo zalezy od rodziny a czasem z opserwacji poczynionych przezemnie wynika iz trzeba by zaczac leczenie rodzicow.