lekarz Wojciech Stecko

Kardiolog

Bardzo miły,życzliwy i uprzejmy lekarz.Mimo mojego strachu przed aortografią Pan doktor wykonał mi ją bezboleśnie z wjatkowym wyczuciem i delikatnością.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i z niezwykłą cierpliwością i uwagą wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie.Uśmiech oraz wszystkie małe gesty sprawiały, że pobyt w szpitalu i związane z tym cierpienie i niewygody, były dużo łatwiejsze do zniesienia.Na szczególna pochwałę zasługuje fachowość i empatia Pana dr Wojciecha Stecko-tak wyjątkowego specjalisty-kardiologa,oddanego swojej pracy i pacjentom.

Polecam tego lekarza. Kompetentny, miły, wyjaśnia rzeczowo problem choroby oraz sposób leczenia. Interesuje się pacjentem, w razie konieczności utrzymuje kontakt telefoniczny, zleca potrzebne badania. Życzyłabym sobie spotykać tylko takich lekarzy!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Rzeszów"?

Szpital Wojewódzki Nr 2

Szopena 15A