lekarz Wojciech Strączyński

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta; w razie potrzeby przyjmie mimo potoków chorych, wysłucha, zbada, zleci wykonanie dodatkowych badań, opowie o chorobie. Polecam!

Prawdziwy doktor Judym. Z pewnością jedyny w Sierakowicach, który z empatią potrafi podejść do pacjenta, jest cierpliwy i dociekliwy w badaniu. Chce pomóc pacjentowi, nie oszczędza czasu ani badań. Polecam z całego serca.

świetny lekarz. zależy mu na zdrowiu pacjenta. zaleca wsxydtkie potrzebne badania by wykryć chorobe.ma czas dla pacjenta. w mojej sytuacji i przy chorobie z jaką się zmagam dzięki doktorowi mam większą nadzieje ze z tego wyjdę. ma on ogromną wiedzę na temat każdej choroby i potrafi dobrać tabletki.jedyny tak dobry lekarz rodzinny w powiecie

Świetny lekarz. Jest cierpliwy i zainteresowany pacjentem. Podczas wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad, aby prawidłowo postawić diagnozę. Tłumaczy przyczyny dolegliwości oraz proces całego leczenia. Ma czas dla pacjenta, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jest miły i sympatyczny. Szczerze polecam.

Świetny lekarz. Pan Doktor jest bardzo cierpliwy i zainteresowany pacjentem. Podczas wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad, aby prawidłowo postawić diagnozę. Tłumaczy przyczyny dolegliwości oraz proces całego leczenia. Ma czas dla pacjenta, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.