dr n. med. Wojciech Strojnydr n. med. Wojciech Strojny - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wojciech Strojny

Ukończył Akademię Medyczną w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ) w 1990 roku. Specjalizację w zakresie pediatrii uzyskał w 1995 roku (I stopień) i w 2001 roku (II stopień). Od 1990 roku pracuje w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Polsko-Amerykańskiego Instytutu Pediatrii Collegium Medicum UJ. W 1994 roku odbył staże naukowe w Albany Medical College i Dana Farber Cancer Institute w USA . Od 1996 roku prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską w zakresie pediatrii.

...

Pan Doktor wzbudził moje zaufanie świetnym podejściem do dziecka oraz wyczerpującymi odpowiedziami na moje pytania. Bardzo uprzejmy, sympatyczny, uśmiechnięty. Niezmiernie polecam!

Bardzo miły doktor, widać że lubi dzieci, cudowne, fachowe podejście, odpowie na wszystkie pytania,polecam gorąco

Jest wspaniałym lekarzem,godnym zaufania.

Jest wspaniałym lekarzem,godnym zaufania.

Fachowiec w każdym calu. Jak nie jest czegoś pewny nie wymądrza się tylko konsultuje ze specjalistą. Próbowaliśmy publicznej służby zdrowia ale zawsze ostatecznie kończy się na dr.Strojnym.

lekarz, dla którego przepisanie antybiotyku to naprawdę ostateczność

lekarz, dla którego przepisanie antybiotyku to naprawdę ostateczność

Wspaniały, kompetentny, miły. Odpowiada na każde pytanie szczegółowo. Podchodzi do pacjenta indywidualnie.