lekarz Wojciech Świdrak

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Leczyłam sie u innych lekarzy, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pan Wojciech zaproponował mi odpowiednie leczenie, które mi pomogło. Był zawsze dostępny, udzielał porad telefonicznych, gdy miałam jakieś wątpliwości. Profesjonalne podejście do pacjenta, miły lekarz, godny polecenia.

Dr. Świdrak to bardzo kompetentna osoba z dużą wiedzą. Podczas pierwszej wizyty zrobił mi wszystkie badania, w tym usg. Zawsze odpowiada mi na każde pytania. Jest bardzo miły i to bardzo dobry lekarz, którego mogę polecić.

Jestem bardzo zadowolona z opieki. Pan doktor przeprowadza ze mną zawsze dokładny wywiad, badania wykonuje bezboleśnie. Jestem spokojna, bo wiem, że jestem pod dobrą opieką.

Doktor Świdrak to świetny specjalista. Chodzę do niego już od dłuższego czasu i szczerzę mogę polecić jego usługi.

Jest bardzo konkretny, nowoczesny, cierpliwy, a co najważniejsze - dał swój numer telefonu komórkowego z zaleceniem, że gdyby się cokolwiek działo, mam natychmiast dzwonić.

Ginekolog z wyczuciem i bardzo ciepłym podejściem. Wszystko dokładnie wytłumaczył zanim zabrał się do badania. Takiego ginekologa właśnie szukałam i cieszę się że znalazłam a ceny bardzo przystępne.

Świetny lekarz, nie pierwsza to moja wizyta i nie ostatnia. Pozbyłam sie dzięki niemu swoich problemów hormonalnych.Sposób pracy doktora idealnie wpasowuje się w moje oczekiwania co do przebiegu wizyty. Dokładnie zbiera wywiad,widzi osobe a nie tylko problem zdrowotny,z szacunkiem do pacjentki ale bez zbędnej kurtuazji, bardzo rzeczowy, mówi jak jest a nie to co może chciałoby sie usłyszeć (duży plus w świecie przesyconym działaniami marketingowymi). Z usług korzystały też moje koleżanki z innymi problemami i są zadowolone.

Przyjął mnie mimo, że nie miał czasu. Miałam bardzo pilną sprawę i mimo, że nie byłam jego stałą pacjentką pomógł mi i dzięki niemu z czasem poprawiło się moje zdrowie.

Dzięki Bogu trafiłam na dr Swidraka który zajął się mną tak jak na profesjonaliste przystało. Panie doktorze - szacunek, najlepszy ginekolog we Wrocławiu

No mi bardzo pomógł i opiekował się bardzo dobrze mną podczas ciąży, dziecko urodziłam zdrowe i nie ma żadnego problemu. polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław