dr n. med. Wojciech Sydordr n. med. Wojciech Sydor - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wojciech Sydor

Internista, Angiolog, Immunolog

3,5

Zapisując się przez kalendarz wizyt online na badanie USG doppler, prosimy zarezerwować 40 min (czyli dwa kolejne terminy). Konsultacje specjalistyczne trwają 20 min.

Specjalista chorób wewnętrznych i angiologii, specjalizuje się w immunologii klinicznej. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Biologii Molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ.

Od 1998 roku zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ. Jest starszym asystentem na Oddziale Klinicznym Kliniki Alergii i Immunologii oraz Angiologii i Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, wykładowcą Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum UJ oraz Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie. Kierownik naukowy kursu specjalizacyjnego "Zaburzenia krzepnięcia w teorii i praktyce angiologicznej".

W 2012 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Rozprawa "Polimorfizm glikoproteiny płytkowej Ia i jej związek z przedwczesnym występowaniem choroby wieńcowej u mężczyzn" wyróżniona przez Radę Wydziału Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W 2002 roku otrzymał Nagrodę Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej dla młodych naukowców, stypendium przedłużone na rok 2003.

Wykonuje badania USG Doppler.

Należy do Towarzystwa Internistów Polskich (TIP), Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Angiologicznego (PTA) oraz International Society of Thrombosis and Haemostasis (ISTH).

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, kompetentny, miły, świetny specjalista godny polecenia, poświeca pacjentom tyle czasu ile potrzeba

Byłem pacjentem na Skawińskiej. Nie "przesiadywał" przy mnie, ale każdy krok terapii był wyjaśniony i opisany w stopniu dla mnie wystarczającym. Ustawiona przez niego terapia była skuteczna przez ostatnie 10 lat. Obecnie planuje powrót pod jego "skrzydła"

Bardzo miły lek mozna spokojnie porozmawiać bez żadnych obaw. Cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, chętnie odpowiada na pytania. Uśmiechnięty i bardzo uprzejmy. Pozdrawm

Bardzo miły lek mozna spokojnie porozmawiać bez żadnych obaw.
Pozdrawm

Gdy trafiłam na oddział immunologi na ul.Skawińskiej był moim lekarzem prowadzącym, niestety poznałam go dopiero po dwóch tygodniach w dniu wypisu kiedy, będąc w jeszcze gorszym stanie niż w dniu kiedy pod jego "opiekę" trafiłam, widać postanowił pozbyć się problemu -zalecił leczenie ambulatoryjne.Lekarzy z jego podejściem: obojętnym wręcz olewającym powinno pozbawić się praw wykonywania zawodu.