Wojciech Szajnach

Lekarz wykonał mi endoprotezę stawu biodrowego . Dziekuje jemu jak i całemu zespołowi w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

stanowcze NIE, NIE WYTŁUMACZYŁ CHOROBY WRĘCZ KRZYCZAŁ JAK ZAPYTAŁAM JAK MAM ĆWICZYĆ

Mało uprzejmy, niechlujny,na pewno nie poleciłabym tego doktora!

Mało uprzejmy, niechlujny,na pewno nie poleciłabym tego doktora!

bardzo pozytywnie zaskoczona dawno nie spotkalam tak milego lekarza w szpitalu bez wczesniejszych wizyt prywatnych dobry fachowiec

Wykonał mi wraz z drugim lekarzem p Okapą bardzo skomplikowaną operację nastawy kości przedramienia i nadgarstka po wypadku. Przechodzę obecnie rehabilitacje

Przechodzę obecnie rehabilitacje

Operował mi rękę. Jest w porządku. Odpowiada konkretnie na zadawane pytani i udziela informacji, sympatyczny. POLECAM

To jakaś pomyłka!!!!!!! Żaden człowiek a tym bardziej lekarz. Uważa się za Boga ... Wybiera lekkie przypadki do szybkich operacji, poważne problemy omija nie informując o leczeniu diagnozie. OSOBA BĘDĄCA Zastępca Ordynatora to ktoś wiecej niż zwykły lekarz. Jednym słowem na pierwszy rzut oka "Znachorem" taki film niestety nie jest!!!!!!!!!!!!!!

Podobno w Skierniewicach trudno o dobrego specjalistę jednak doktor Szajnach jest chlubnym wyjątkiem. Świetna diagnoza, kompleksowe badanie także zdrowej nogi (na wszelki wypadek), łopatologicznie wytłumaczone schorzenie, dokładnie zrobiony opis i skierowanie na rehabilitację. Wizytą byłem bardzo pozytywnie zaskoczony mimo iż byłem ostatnim pacjentem tego dnia, było późno i doktor wyglądał na mocno zmęczonego.

Bardzo sympatyczny i doświadczony lekarz, od razu wzbudził moje zaufanie!

Bardzo sympatyczny i doświadczony lekarz, od razu wzbudził moje zaufanie!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą. Oprócz wiedzy potrafi również okazać zaangażowanie. Widać że liczy się dla niego pacjent, nie okazuje mu lekceważenia (co się niestety zdarza w tym zawodzie). Zawsze mogłam liczyć na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.