dr n. med. Wojciech Szot

Internista, Wizyty domowe

Bardzo dobry kontakt, wnikliwy wywiad, powiedziałbym że bardzo wszechstronne podejście. Chyba po raz pierwszy spotkałem lekarza który cierpliwie tłumaczył mi - na wizycie domowej u mnie - po kolei co jest problemem i jak do niego podejść. Kuracja skuteczna więc polecam.

polecam swietnie nawiazuje kontakt z pacjentem, życzliwy, uprzejmy

polecam swietnie nawiazuje kontakt z pacjentem, życzliwy, uprzejmy

Sympatyczny lekarz, w mojej opinii laika - o dużej wiedzy i całościowym podejściu do pacjenta - sam wywiad zabrał prawie pół godziny, ale jestem osobą schorowaną. Może nieco za dużo badań dodatkowych zleconych, ale lekarz rodzinny ostatnie badania zlecał mi z 5 lat temu więc w sumie miła odmiana. Generalnie polecam.