Wojciech Szwarczyk

Chirurg urazowy, Ortopeda

ludzie którzy piszą,że Szwarczyk jest wspaniwłym operatorem chyba pomylili osoby.Dr Szwarczy nie operuje juz z 10 lat,a wtedy kiedy to robił byl ...po prostu kiepski.teraz jedyne co mu zostało to odpowiednio się nadymać i sadzić na wielkirgo ortopedę i tak też traktuje pacjentów.Za to mu płacą.Byłem,sprawdziłem,posłuchałem nadętego bełkotu-nie polecam.

Lekarz poświęcił nam dużo czasu na pierwszej wizycie,wszystko wytłumaczył,i pomógł,naprawde polecam.

Bylem u dr na modrzewiowej,nieodpowiedzialny,nie kompetentny,poświecą pacjentom 5 minut nie wysłuchując ich problemu.Jestem po rekonstrukcji ACL i pomimo ze informowałem lekarza ze mam stan zapalny,duży obrzęk kolana nawet nie popatrzył na moje kolano kazał jeździć na rowerze zero zainteresowania takiej olewki jeszcze nie widziałem a Pan dr jest specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej i w zakresie ortopedii i traumatologii. Odradzam wszystkich tego lekarza

i w zakresie ortopedii i traumatologii.
Odradzam wszystkich tego lekarza

Pan doktor pracuje w KCR ul. Modrzewiowa w Krakowie

Pan doktor pracuje w KCR ul. Modrzewiowa w Krakowie

Byłam u lekarza wiele lat temu, specjalista jakich mało, rzeczowo i co najważniejsze w końcu trafnie. Pytanie takie czy pan doktor może gdzieś przyjmuje prywatnie???

Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek lecze się u niego od lat. Wspaniały operator. Pomimo mojego młodego wieku musiałam mieć operowany staw biodrowy zabieg udany. Doktor postawił mnie na nogi dzięki niemu moge teraz normalnie żyć. Lekarz godny polecenia.

Lekarz z powołania,miły uprzejmy,delikatny.widzi w pacjęcic człowieka nie tylko schrzenie.Polecam Go z czystym sumieniem.

Mimo zapracowania bardzo miły,kompetentny, wyrozumiały stara się pomagac wszyskim potrzebującym

Kompetentny, uprzejmy, nikogo nie zbywa. Człowiek dusza.

Kompetentny, uprzejmy, nikogo nie zbywa. Człowiek dusza.

Bardzo kompetentny lekarz szybko zwięźle i na temat i nawet na modelu mi kolano pokazał.