dr hab. n. med. Wojciech Szydłowski

Diabetolog, Endokrynolog

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

U doktora Szydłowskiego leczyła się moja babcia na cukrzycę, potem mama-też na cukrzycę, a teraz ja trafiłam do doktora z niedoczynnością tarczycy. Pan doktor jest bardzo miły i kulturalny, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Póki co czekają mnie jeszcze dodatkowe badania a potem wprowadzamy leczenie.

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Po długich poszukiwaniach odpowiedniego i dobrego lekarza w końcu trafiłam do dr Szydłowskiego (a byłam wcześniej chyba u 3 innych lekarzy). Fachowe podejście, kompleksowe badania, diagnoza i leczenie po którym w końcu czuję się normalnie!

Od kilku lat jestem pod opieką dr Szydłowskiego z powodu nadczynności tarczycy. Dzięki jego pomocy czuję się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować i nie myśleć o chorobie.

Konkretny-to lubię w lekarzach! Mówi co ma powiedzieć, odpowiada na pytania, leczy (i to bardzo dobrze co widzę po sobie). Na pewno nie zmienię na innego lekarza. Polecam

Wspaniały lekarz, był dla mnie bardzo miły, wszystko wyjaśnił, jak widział jak jestem przerażona to mnie uspokajał i pocieszał. Teraz takich lekarzy ze świecą szukać. Polecam!!

Lekarz z powołania, zawsze miły i pomocny. Doskonale dobrał mi leki na cukrzycę tak,że cukier zawsze jest w normie i czuję się bardzo dobrze.

Pan Doktor leczy mnie na cukrzycę. Zawsze jest miły i pogodny, przypomina o zrobieniu badań, dobrze dobrał mi leki, czuję się bardzo dobrze. polecam

polecam bardzo pana doktora, jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo kompetentnym, zawsze odpowiada na wszystkie pytania i nie zbywa, nie pośpiesza. Jeszcze raz polecam

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin