dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

dr Wojciech Tanecki to z prawdziwego zdarzenia lekarz kardiolog . zawsze znajdzie czas na wysłuchanie . szczególną troską otacza ludzi starszych. Dobrze i funkcjonalnie wyposażony gabinety daje gwarancję doskonałej opieki. serdecznie dziękuję Panie Doktorze za wiele lat w ktorych moglem korzystać z pana porad i opieki medycznej.

Wysokiej klasy specjalista. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie jak też przedstawił różne opcje, co nie jest bez znaczenia. SERDECZNIE POLECAM

Od kilku lat choruję na nadciśnienie tętnicze i mam związane z tym problemy kardiologiczne. Leczyłam się u wielu jednak dopiero dr Tanecki tak dobrał mi leki, że ciśnienie stabilizuje się . To bardzo dobry i sympatyczny lekarz.

Polecam serdecznie tego lekarza. Leczę się u niego na zaburzenia rytmu serca. Doktor to wspaniały człowiek, zawsze służy pomocą:). Przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX we Wrocławiu.

Doktor Tanecki umie wysłuchać, poradzić, a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Jego wiedza oraz umiejętności sprawiły, że mimo wcześniejszych poważnych kłopotów z sercem dziś jestem osobą w pełni sprawną. Jak najbardziej polecam tego lekarza.

Dużo zawdzięczmy panu Taneckiemu : ja mama i brat. Leczymy sie w p.Doktora w Medixie na Hirszfelda wszyscy troje i za opiekę lekarską serdecznie dziękujemy. Lekarz godny polecenia.Oby więcej takich bezinteresownych lekarzy było.

SUPER LEKARZ, DZIĘKI DR TANECKIEMU JESTEM DZIŚ ZDROWY. A JAKO CZŁOWIEK .......... DOKTOR JEST MIŁY ODPOWIADA NA KAŻEDE WATPLIWOŚCI, WARTO DO NIEGO CHODZIĆ JAK COŚ ZACZYNA NIEPOKOIĆ, POLECM W 100%....

Lekarz fachowy i mily obsługa na wysokim poziomie potrafi uspokoić i podnieść na duchu. Miałam wiele obaw związanych z leczeniem ale mogę już spokojnie ocenić, wszystko ok !!! :))))Polecam:)))

Od kilku lat dr Tanecki prowadzi moją mamę . Jest on jednym z lekarzy kardiologów przyjmujących w Medixie, i to dzięki niemu moja mama dalej żyje. Dziękuję Panie Doktorze.

P. Wojciech Tanecki to bardzo sumienny i rzetelny doktor,zawsze chętnie wysłucha pacjneta i rzeczywiście potrafi postawić trafną diagnozę. Dopiero on zorientował się co mi na prawdę dolega -szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Głogów"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra
KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
55-020 Żórawina
Gminny Ośrodek Zdrowia w Żórawinie
Urzędnicza 11
55-020 Żórawina
KardioMedical Poradnie Kardiologiczne Sp.z o.o.
Krakowska 141-155
50-428 Wrocław