Wojciech Tartanus

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny! Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny!
Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam

Doktor Tartanus jest lekarzem,dla którego liczy się tylko i wyłącznie zdrowie pacjentki. Jest bardzo uprzejmy. Wizyta u doktora przebiega bezstresowo. Przeprowadza dokładny wywiad oraz badanie. Tak kompetentnych i życzliwych lekarzy jak Doktor Tartanus niestety już nie ma.

swietny lekarz godny polecenia pelne zaufanie rodzilam przy nim swojego syna 19 lat temu w slubicahh tylko pan wojtek

Dr. Tartanus prowadził moją pierwszą ciąże.Poleciła mi go moja znajoma i w 100% byłam bardzo zadowolona. Jest bardzo miły i sympatyczny, odpowiadał na każde moje pytanie, które mu zadawałam.