Wojciech Tatarczyk

Super. Dziękuję za profesjonalizm, uprzejmość, poczucie bezpieczeństwa, słowem - zapewnienie pełnego komfortu. Podczas leczenia zasnęłam :) Mam nadzieję, że nie chrapałam

Pan doktor przyjął mnie w nagłej sytuacji, chociaż miał komplet pacjentów i udzielił mi pomocy przy bardzo silnym bólu. Po wizycie - natychmiastowa ulga w bólu, a przy kolejnej wizycie zakończone leczenie. Lekarz ma świetne podejście do pacjenta - mówi rzeczowo i uczciwie, nie naciąga pacjenta na niepotrzebne procedury - robi to, co naprawdę potrzebne. Wyleczył mnie z lęku przed dwntystą i chodzę już teraz regularnie do doktora Tatarczyka. Warto też powiedzieć, że w gabinecie jest czyściutko i jest dobry sprzęt.

Pan doktor leczył mi stan zapalny oraz wypełniał ubytki, a także wycinał brodawczaka. Lekarz kompetentny, niezwykle delikatny, szczególnie polecam osobom, które boją się stomatologa, ponieważ wizyty są bezbolesne, a Pan doktor wie, w jaki sposób zadbać o komfort pacjenta. Moje zęby są leczone kompleksowo, wypełnienia są trwałe, porządne. Bardzo polecam także z uwagi na stosunek jakości do ceny - według mnie cennik dr Tartarczyka nie jest wygórowany. Bardzo polecam tego stomatologa!

Specjalista jakich mało, godny polecenia. Podejście doskonałe, zapał oraz zaangażowanie sprawia że wizyta mija dosłownie w kilka minut.

Tragedia jeśli chodzi o protezę . Zły zgryz, zła symetria i uwierała potwornie. Zwrócił kasę , uczciwy . Nie polecam.

Lekarz bardo dobry delikatny ma podejscie do paacjent

Lekarz bardo dobry delikatny ma podejscie do paacjent

Partactwo , szkoda wydanych pieniędzy. Proteza cała się rusza, niedopasowana, zgryz fatalny. Z jednej strony górne zęby dotykają dolne... a z drugiej strony ponad półcentymetrowa szczelina. Wszystko się chwieje i uwiera i nawet kleje do protez nie pomagają.

Prawie bezboleśnie, bez kolejki, koszt wizyty wydaje mi się umiarkowny w stosunku do zakresu leczenia.

Wspaniały lekarz, godny polecenia, do pacjenta podchodzi indywidualnie a nie taśmowo.