Podpisuję się pod wypowiedziami poprzedniczek-super człowiek i świetny fachowiec.Dzięki niemu oswoiłam się ze swoją dolegliwością i wiem ,że jestem w najlepszych rękach w drodze do pełni zdrowia.Polecam na 100%!!!

Bardzo kulturalny i sympatyczny. Poświęca dużą ilość czasu, nie naciąga na wizyty, jest bardzo precyzyjny, będąc w gabinecie nie ma się wrażenia, że 'patrzy na zegarek', wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam!

Wspaniały lekarz. Pan dr wykonał u mnie "skuteczną" inseminację. Prowadził ciążę. Poświęca dużo czasu, objaśnia. Z pewnością do Niego wrócę.

Jestem w szoku, że ginekolog może być tak rzeczowy i miły jednocześnie! Zrobił mi kompleksowe badania, zlecił badanie hormonów, USG, cytologię, pełny wywiad, wszystkie niepokojące zmiany wyjaśnia, a przedstawiając możliwe sposoby leczenia nie zapomniał wziąć pod uwagę moje osobiste plany i możliwości (czasowe czy też finansowe). Przez poprzednich parę lat chodziłam do dra Herbicha, który ani badań hormonów nie zlecił, ani nadżerki w żaden sposób nie chciał leczyć. Serdecznie polecam dra Trusza:)

Byłam u niego jeden raz. Ale dziwnym trafem nie potrafił odpowiedzieć stanowczo na mój obecny stan i objawy. W parę dni później zwykły test stwierdził, że jestem w ciąży ehhh lekko się zawiodłam, ale przecież każdemu może trafić się trudny dzień ;) Ogólnie bardzo miły, zależy mu aby dowiedzieć się jak najwięcej o swojej pacjentce, delikatny. Nie mam uprzedzeń do niego sądzę, że gdyby wyszła taka potrzeba byłby to drugi ginekolog w rankingu Zielonej Góry zaraz po doktorze R. Wasińskim który bije wszystkich na kolana :D

Świetny lekarz, naprawdę godndy polecenia. Nie patrzy na zegarek, nie śpieszy się, a czas spędzony w gabinecie leci szybko dzięki świetnemu poczuciu humoru, które niweluje stres. Chorobę omawia dokładnie, rzeczowo, ale jasno. Jak tu któraś z pacjentek wcześniej napisała - posiada zdolnośc empatii. Mimo tego, że przyjmuje wyłącznie prywatnie, już stałam się Jego stałą pacjentką. Takich lekarzy ze świecą szukac. Powinno byc ich więcej!

Bardzo dobry lekarz, oby takich więcej bardzo delikatny, niweluje stres,żartuje, duża wiedza , wizyta długa wszystko wyjaśnia, bardzo uprzejmy , nie denerwuje sie jak to czesto widac u lekarek .... polecam !!!

kompetentny ,bardzo miły,poświeca dużo czasu, rozmawia o chorobie i tłumaczy metodę leczenia, ma zawsze dobry humor i żartuje, wizyta i badanie bez stresu, wszystkim polecam, zajmuje 1 miejsce w Zielonej Górze,

Bardzo dobry lekarz - uzyskałam u niego fachową poradę. Posiada zdolność empatii - tego mogą uczyć się od niego inni. To lekarz o wysokiej kulturze i świetnym podejściu do pacjentek. Rzeczowy, konkretny, uprzejmy, obdarzony wyczuciem taktu i sympatycznym poczuciem humoru łagodzącym stres. Poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz - najlepszy w Zielonej Górze

Bardzo dobry lekarz - najlepszy w Zielonej Górze