lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Polecam serdecznie, bardzo konkretny, spokojnie wszystko objaśnia,pomógł mi w 100 procentach, bardzo sympatyczny człowiek

Brak profesjonalizmu. Syn się stresował, więc po cichu płakał. Doktor spytał PRZY NIM, czy to dziecko specjalnej troski. Po spokojnym zwrócenie uwagi, że wolałabym, aby tak się nie wypowiadał, doktor obraził się i odmówił leczenia dziecka! Niewiarygodna sytuacja! Pan doktor bardziej zainteresowany swoim ego niż dobrem pacjenta.

Bardzo miły, uśmiechnięty a przede wszystkim niezwykle kompetentny i dokładny. Cierpliwie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam. I rzeczywiście Pan doktor bardzo przyjemny dla oka ;)

Godny polecenia lekarz, uprzejmy z dużą wiedzą. Dokładnie wyjaśnia wszystkie istotne problemy. Wyleczył moje dziecko. Dziękuję.

niestety w moim przypadku nie zlecił wykonania odpowiednich badań, prawie straciłam słuch, mimo wszystko na oddziale wykazał się rozległą wiedzą.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Leczę się już u tego doktora od roku i polecam:)

Bardzo uprzejmy i spokojny lekarz zwłaszcza jeśli chodzi o małe dzieci.Jeśli chodzi o wyjaśnienie problemu i leczenie również oceniam że jest na najwyższym poziomie ze znańych mi lekarzy.Polecam......Do tego to szalenie przystojny mężczyzna...