lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Bardzo miły, uśmiechnięty a przede wszystkim niezwykle kompetentny i dokładny. Cierpliwie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam. I rzeczywiście Pan doktor bardzo przyjemny dla oka ;)

Godny polecenia lekarz, uprzejmy z dużą wiedzą. Dokładnie wyjaśnia wszystkie istotne problemy. Wyleczył moje dziecko. Dziękuję.

Bardzo uprzejmy i spokojny lekarz zwłaszcza jeśli chodzi o małe dzieci.Jeśli chodzi o wyjaśnienie problemu i leczenie również oceniam że jest na najwyższym poziomie ze znańych mi lekarzy.Polecam......Do tego to szalenie przystojny mężczyzna...

niestety w moim przypadku nie zlecił wykonania odpowiednich badań, prawie straciłam słuch, mimo wszystko na oddziale wykazał się rozległą wiedzą.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Leczę się już u tego doktora od roku i polecam:)