dr n. med. Wojciech Turyk

Chirurg onkolog

Mialam wycinana brodawke. Wizyta byla prywatna. Po pierwsze Turyk oszukuje w kwestii platnosci. Powiedzial, ze koszt zamknie sie w kwocie 500zl. Okazalo sie jednak, ze to klamstwo. Za wizyty kontrolne po wycieciu musialam placic dodatkowo. Co wiecej, za zmiane opatrunku, przez zatrudniana przez niego pielegniarke, musialam znow placic. Kolejna rzecz, wszystkich pacjentow umawia na taka sama godzine. To wszystko dzieje sie przy wizycie prywatnej. Czekalam 3h na przyjecie, tak samo inni ludzie, za kazdym razem. Dodatkowo nie byl punktualny. Udaje ze nie slyszy zadawanych pytan, po czym po ponowieniu pytania, ...

Udaje ze nie slyszy zadawanych pytan, po czym po ponowieniu pytania, odpowiada arogancko. Nie liczcie na ladnie zagojona rane, po wycieciu u niego. Zostaje rzeznicka blizna. Stanowczo odradzam.

Bardzo dobry,sympatyczny i bardzo wesoły lekarz-polecam. Miałam zabieg na nosie,została tylko mała blizna

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza, duże poświecenie i niesamowita troska o pacjenta! szczerze polecam tego lekarza!

Potwierdzam opinie N/w CHAM 100%!!!!!pan doktor przez małe p.Opryskliwy nie sympatyczny,podobno dobre podejście do prywatnych pacjentów.Będąc dzisiaj na wizycie nie czekałam na głaskanie mnie po głowie,tylko ludzkie podejście do pacjenta,czego nie doświadczyłam w gabinecie.Nie życzę temu panu takiej choroby,ani najbliższej jego osobie,ale może wtedy okazał by się chodź odrobine ludzki.Dzisiaj nie ważne jest ludzkie życie tylko liczą się pieniądze.!!!Jak zapytałam o wynik to jeszcze 2 razy musiałam o to samo zapytać ponieważ udawał,ze nie słyszy!!!Z pewnością jak bym chciała podać kopertę to usłyszał by szybciej.Ale widocznie zapomniał jak przysięgał HIPOKRATESA.

wiem ze dzisiaj wyszlam z wizyty kontrolnej od profesjonalisty byl to moj pierwszy raz u w/w Pana Doktora i polecam innym. Wysluchal i wiem ze badania na ktore dostalam skierowanie znajda przyczyne moich dolegliwosci dziekuje i chcialabym jeszcze nie raz trafic na kontrole do wlasnie tego Pana Doktora.

Wspaniały fachowiec, troskliwy oddany dla pacjenta, złota rączka. Lekarz z powołania. Polecamy Anna i Adam Miechów

Leczyłam się u pana doktora i mimo komplikacji po zabiegu, ale nie z winy doktora, muszę go polecić! nie daj Bóg, coś by było, idę do niego znów! kompetentny, sympatyczny, po prostu fachowiec! Polecam!

Kompetentny, uprzejmy, rzeczowy. Odpowiada na wszystkie pytania. Świetny chirurg, po usunięciu dwóch znamion nie ma praktycznie śladu, trudno odnaleźć bliznę. Dobry kontakt z pacjentem, dobra atmosfera, uśmiech na twarzy. Polecam każdemu!

Bardzo dobry specjalista, polecam każdemu, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, wykazuje empatię. Chciałabym aby wszyscy lekarze odchodzili w taki sposób do swoich pacjentów.

bardzo prosze wszystkich o pomoc !!! musze sie jak najszybciej skontaktować z panem turykiem !!!! bardzo prosze o podanie numeru tel do niego ( najlepiej prywatnego ) ! z góry dziekuje !!