dr n. med. Wojciech Turyk

Chirurg onkolog

Pan doktor wspierał nas w wielu sytuacjach bezinteresownie podczas długiego okresu leczenia. Bardzo profesjonalny i rzeczowy człowiek, zawsze gotowy do pomocy, cierpliwie tłumaczył nam każdy etap leczenia. Choroba onkologiczna jest bardzo trudnym doświadczeniem, ale w tym trudnym czasie ze strony Pana Doktora Turyka oprócz ogromnego doświadczenia, nie zabrakło empatii i człowieczeństwa. Zawsze będziemy o tym pamiętali i wiemy co dla nas zrobił. Dziękujemy Panie Doktorze !

Jeśli ktoś wie proszę napisać gdzie Pan doktor przyjmuje prywatnie? Nawet jeśli (tak jak niektórzy piszą) jakis lekarz jest bardziej miły kiedy się przyjdzie prywatnie to właśnie kogoś takiego szukam - bo pieniądze nie mają znaczenia jeśli ktos chcę uratować mamę (wrecz odpowiada mi taka sytuacja kiedy mogę zapłacić jakakolwiek sumę żeby wszystko sprawnie poszlo) Dgn na nfz w naszym kraju nawet z kartami dilo to jakaś kpina/ kilka miesięcy czekania zanim pacjenta zaczynają leczyć

Jeśli ktoś wie proszę napisać gdzie Pan doktor przyjmuje prywatnie?

Lekarz nie miły, traktuje ludzi jakby byli gorsi od niego. Mama z powodu raka miała mieć amputowaną pierś i z NFZ należy jej się rekonstrukcja to wyśmiał mame twierdząc po co jej pierś w wieku 67 lat. Nie polecam Pana doktora człowiek czuje się przy nim jakby nic nie znaczył.

Mialam wycinana brodawke. Wizyta byla prywatna. Po pierwsze Turyk oszukuje w kwestii platnosci. Powiedzial, ze koszt zamknie sie w kwocie 500zl. Okazalo sie jednak, ze to klamstwo. Za wizyty kontrolne po wycieciu musialam placic dodatkowo. Co wiecej, za zmiane opatrunku, przez zatrudniana przez niego pielegniarke, musialam znow placic. Kolejna rzecz, wszystkich pacjentow umawia na taka sama godzine. To wszystko dzieje sie przy wizycie prywatnej. Czekalam 3h na przyjecie, tak samo inni ludzie, za kazdym razem. Dodatkowo nie byl punktualny. Udaje ze nie slyszy zadawanych pytan, po czym po ponowieniu pytania, ...

Udaje ze nie slyszy zadawanych pytan, po czym po ponowieniu pytania, odpowiada arogancko. Nie liczcie na ladnie zagojona rane, po wycieciu u niego. Zostaje rzeznicka blizna. Stanowczo odradzam.

Bardzo dobry,sympatyczny i bardzo wesoły lekarz-polecam. Miałam zabieg na nosie,została tylko mała blizna

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza, duże poświecenie i niesamowita troska o pacjenta! szczerze polecam tego lekarza!

Potwierdzam opinie N/w CHAM 100%!!!!!pan doktor przez małe p.Opryskliwy nie sympatyczny,podobno dobre podejście do prywatnych pacjentów.Będąc dzisiaj na wizycie nie czekałam na głaskanie mnie po głowie,tylko ludzkie podejście do pacjenta,czego nie doświadczyłam w gabinecie.Nie życzę temu panu takiej choroby,ani najbliższej jego osobie,ale może wtedy okazał by się chodź odrobine ludzki.Dzisiaj nie ważne jest ludzkie życie tylko liczą się pieniądze.!!!Jak zapytałam o wynik to jeszcze 2 razy musiałam o to samo zapytać ponieważ udawał,ze nie słyszy!!!Z pewnością jak bym chciała podać kopertę to usłyszał by szybciej.Ale widocznie zapomniał jak przysięgał HIPOKRATESA.

Nie polecam kontaktu z tym lekarzem. Jest chamski w stosunku do pacjenta, który nie był na prywatnej wizycie. Traktuje człowieka z góry, mysli, że jest niewiadomo jakim bogiem onkologii.

Wspaniały fachowiec, troskliwy oddany dla pacjenta, złota rączka. Lekarz z powołania. Polecamy Anna i Adam Miechów

Lekceważące poczucie humoru, wyniosły. W szpitalu czułem się zupełnie lekceważony.