dr n. med. Wojciech Wasilewski

Traumatolog, Neurochirurg

Wszyscy pacjenci na jedną godzinę.Co do konsultacji pięć minut ,lekarz pochopnie spojrzał na wyniki badań.Nie widział problemu mówiąc zmęczenie organizmu,za to kto z nas zarabia w tym czasie 300zl .Nie polecam

Mistrz świata! Cztery miesiące po usunięciu oponiaka czuję się świetnie i mogę śmiało powiedzieć, że życie zaczęło się dla mnie od nowa. Dziękuję Doktorze !

Dziękuję z całego serca za pomoc i postawienie trafnej diagnozy. Syn od roku przestał siedzieć. Płakał dzień i noc z bólu. Po wizytach u innych specjalistów bądź 4 razy w różnych szpitach dziecko odsyłali do domu z bólem. Koszmar trwał dalej. Dzięki Panu Doktorowi synkowi założono pompę baclofenową. Koszmar się skończył. Synek jest pogodny, przesypia noce , nie płacze z bólu , spowrotem usiadł i może wrócić do szkoły do swoich przyjaciół. Z całego serca dziękujemy za pomoc.

Bardzo dobry, miły i ciepły lekarz. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i rzeczowo podchodzi do problemu. Wysokiej klasy specjalista, który trafną diagnozą i w profesjonalny sposób podjął się leczenia operacyjnego. Zespół towarzyszący przy operacji przemiłe i bardzo serdeczne - Pani Andżelika i Pani Kasia dodawały otuchy i nadziei w trakcie operacji co było dla mnie ogromną ulgą. Nie sposób wyrazić wdzięczności. Każdemu, kto znajdzie się na tym oddziale życzę takiej opieki lekarskiej. Z całego serca dziękuję, mimo że pobyt w szpitalu krótki to wdzięczna jestem za każde słowo i gest. Małgorzata Markowska - pacientka

Pan doktor jest bardzo uprzejmy umie wytłumaczyć co do choroby postarał się dla mnie wiele i operował mnie 2 razy ale było szybko i super!!!!

Pan Doktor operował mojego syna Dawida. Operacja bardzo trudna i ryzykowna, bo wskutek ignorowania objawów przez panią onkolog z Centrum Onkologii, przeprowadzona za pięć dwunasta. Cieszę się, że wreszcie mnie- matce włączyło się zielone światełko i w porę trafiliśmy z synem do innych lekarzy. Trafna diagnoza na neurologii Szpitala Wojewódzkiego, miłe prowadzenie Doktora Skowrona a potem dobre ręce Pana Doktora Wasilewskiego wespół z Doktorem Libionką sprawiły, że syn żyje i będzie chodził. Wdzięczność jaką darzymy Pana Doktora i cały zespól Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku trudno wyrazić w słowach. Jako ludzie wierzący czujemy, że przy tej trudnej operacji Dawida pełnych fachowości lekarzy wspierał Bóg, ale...ci lekarze są wspaniali. W dodatku życzliwość, empatia i jasność przekazu Pana Doktora ( jego kolegi podobnie) wobec rodziny pacjenta są bardzo ujmujące. Oby więcej tak cudownych lekarzy!

Człowiek z klasą. Profesjonalista. Odpowiedzialny, komunikatywny i skromny.

Człowiek z klasą. Profesjonalista. Odpowiedzialny, komunikatywny i skromny.

Po wizycie u tego pana czułem się jak bym 100zł w ubikacji spuścił, wizyta trwała 7min i nic się nie dowiedziałem,to jest raczej biznesmen niż lekarz.

Byłam na konsultacji w 2006 roku, wizyta co prawda trwała 2 minuty ale konkretnie i na temat. Czeka mnie kolejna wizyta, jest jedynym neurochirurgiem do którego mam 100% zaufanie.

poprawił partactwo rzęźnika jende. dzięki Panu doktorowi matka wyszła z koszmaru. aż miło było popatrzeć na stan zdrowia dzień po operacji. wielkie zaufanie, profesjonalizm... to Pan powinien być zastępcą ordynatora, conajmniej... wielkie dzięki ze strony matki i rodziny!!!