Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna stopniowo ustępuje,bez leków.Pierwszy od dwóch miesięcy lekarz, z którym konkretnie rozmawiałam.Nie wymyśla diagnoz,tylko je stawia.Chętnie odpowiada na każde pytanie.Nie odnosi się wrażenia,że czeka na kolejnego pacjenta.Widać,że wie co mówi.Jeśli będzie taka konieczność,na pewno nie będę szukała innego ortopedy.

jest to wspaniały lekarz operował mojego synka dzięki tej operacji dziecko moje normalnie chodzi jest to lekarz o złotych ręcach polecam

Arogancki z przerostem ego doctorek. Cieszę się że do wizyty nie doszło po jego zachowaniu a co opinie tutaj potwierdzają. Brak wyczucia, empatii. Zapytałam jak wyobraża sobie że będę czekać z półtorarocznym dzieckiem godzinę (było opóźnienie przez tego pana dr) odpowiedział.. pozwoli pani że ja będę ustalał kogo mam przyjmować nie pani.. oczywiście było to w pryw. klinice Damian. Więcej nie pójdę na pewno.. zrezygnowałam z wizyty.

Miałam kilka dni temu operację stopy wykonaną przez doktora Wojciecha Wichłacza. Rozmawiał ze mną przed i po operacji, odpowiadał na pytania, kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Nie poświęca pacjentowi może tyle czasu co lekarze w serialach, ale tyle ile może i ile wymaga sytuacja. Nie potrzebuję więcej niż rzetelne wyjaśnienie jakiego mi udzielił, na każde moje pytanie. Jeszcze kilka wizyt pooperacyjnych odbędę u tego lekarza i jestem spokojna i moją stopę, bo jestem pod dobrą opieką.

Wspaniały ortopeda dzieciecy jesli chodzi o wady wrodzone.Moja corka urodzila sie z wrodzona stopa końsko-szpotawa.od urodzenia miala zakladany gips ktory byl zmieniany najpierw co tydzien potem co 2 tygodnie.w wieku 6 miesiecy byla operowana przez doktora Wichłacza i przez doktora Roberta Szymanka(rowniez wspanialy specjalista)w szpitalu przu ul.kopernika 43.jeszcze do niedawna obaj panowie pracowali w tym szpitalu i wszystkie wizyty pokrywal NFZ teraz niestety juz tylko przyjmuja prywatnie w centrum damiana.z czystym sumieniem moge polecic obydwu lekarzy sa cierpliwi pomocni zawsze znajda czas zeby spokojnie i dokladnie objasnic metode leczenia dziecka.my jestesmy naprawde bardzo zadowoleni z pana doktora i polecamy rodzicom ktorym dzieci urodzily sie z ta sama wada.

Doktor Wchiłacz jako jedyny poznał się na mojej chorobie 10 lat temu. Dzięki niemu chodzę i nowmalnie funkcjonuje a mogłam być kaleką. Uważam go za bardzo sypmatyczną osobę lecz specyficzną. Ogólnie polecam

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z podobnym podejściem do pacjenta. To egocentryczny, zadufany straszy pan, który zraża pacjentów swoją osobowością, a pod pozorem wszechwiedzy kryje się niedouczony, poznawiony empatii d****. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem!!!

Byliśmy z naszą 18-miesięczną córeczką u dr. Wichłacza w centrum Babka Medica i powiem tak - zdecydowanie polecam. Wszystkie te negatywne opinie to chyba pisane są przez jakichś frustratów lub konkurencję. Bardzo uprzejmy, miły, komunikatywny - słowem świetny lekarz - polecam!

Bardzo uprzejmy, miły, komunikatywny - słowem świetny lekarz - polecam!

Dr Wichłacz jest wspaniały! Miałam otwarte złamanie ręki i to on mi ją składał podczas operacji, a zrobił to perfekcyjnie, gdyż była bardzo dobrze złożona. Tydzień później przyszłam na zdjęcie szwów, zrobił to tak, aby nic nie bolało, a przy tym był bardzo uprzejmy. Dokładnie omówił ze mną przebieg choroby. Polecam go na przyszłosć!

Byłam pacjentką pana Doktora przez 14lat. Urodziłam się z końską-szpotawą dzięki temu lekarzowi chodzę normalnie!!! Jestem mu bardzo wdzięczna za udane leczenie:)POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)