lekarz Wojciech Wichłacz

3,3
3,2
3,4
3,1

Arogancki z przerostem ego doctorek. Cieszę się że do wizyty nie doszło po jego zachowaniu a co opinie tutaj potwierdzają. Brak wyczucia, empatii. Zapytałam jak wyobraża sobie że będę czekać z półtorarocznym dzieckiem godzinę (było opóźnienie przez tego pana dr) odpowiedział.. pozwoli pani że ja będę ustalał kogo mam przyjmować nie pani.. oczywiście było to w pryw. klinice Damian. Więcej nie pójdę na pewno.. zrezygnowałam z wizyty.

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z podobnym podejściem do pacjenta. To egocentryczny, zadufany straszy pan, który zraża pacjentów swoją osobowością, a pod pozorem wszechwiedzy kryje się niedouczony, poznawiony empatii d****. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem!!!

jest to wspaniały lekarz operował mojego synka dzięki tej operacji dziecko moje normalnie chodzi jest to lekarz o złotych ręcach polecam

Doktor Wchiłacz jako jedyny poznał się na mojej chorobie 10 lat temu. Dzięki niemu chodzę i nowmalnie funkcjonuje a mogłam być kaleką. Uważam go za bardzo sypmatyczną osobę lecz specyficzną. Ogólnie polecam

Zdecydowanie odradzam. Operałam halluxa u doktora. Po operacji okazało się ze halux nadal jest jaki był, za to nie mam zrostu kości. Podczas kolejnych wizyt lekarz powtarzał, ze jest to moja fanaberia i rekomendował ketonal na ból. Kontynuuje leczenie u innego lekarza i tylko dziękuję że mimo namów nie zdecydowałam się na drugą stopę. Kompletny brak kompetencji!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Szpital Dziecięcy
Warszawa ul.Niekłańska 4/24

Andrzej Sionek

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
Przychodnia "Babka-Medica" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Słomińskiego 19 lok. 517
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy
Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock
Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock
Medycyna Dziecięca
ul. Gawędziarzy 18,
Rembertów
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13