dr n. med. Wojciech Wieczorek

Brak podejścia do dzieci zero słowa ani uśmiechu jakiegokolwiek do dziecka już 2 letniego wystraszonego wizytą, ani na początku ani w trakcie a ni po nic. Trakowanie rodziców z góry byłam u tego lekarza 2 razy i za każdym razem tylko słyszałam krytyke, choć zawsze postępowałam z wytycznymi innych lekarzy nic nie robiłam na własną rękę. Zaprzeczył ze dziecko miało glistę choć badania w bardzo dobrym laboratorium ja wykryły i było mnóstwo objawów lekarka przepisała mi pyrantelum a doktor stwierdził ze trujemy dziecko i wątpił ze dziecko ją miało ( po lekach objawy ustaliły)
Rutyna i zmęczenie - niestety tak mogę podsumować a tak na prywatnej wizycie nie powinno być

Pod opiekę oddziału,którego ordynatorem jest Pan dr n. med. Wojciech Wieczorek trafiła moja nastoletnia córka podczas wycieczki szkolnej. Z jej relacji wynika, że zarówno Pan doktor jak i jego personel to wspaniali specjaliści. Zajęli się nią bardzo dobrze i będąc w obcym miejscu czuła się naprawdę bezpiecznie, a do tego zrobili odpowiednie badania i dzięki temu wykryto przyczynę jej dolegliwości. Ja ze swej strony też dziękuję za świetny kontakt telefoniczny zarówno Ordynatorowi jak i dr. Marcie Stachura i Wszystkim którzy wówczas zapewnili córce opiekę. Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Magdalena i Janusz Lelek z córką Natalią

Lekarz kompetentny, raczej malomowny, no ale nie przychodzi sie do niego na dyskusje, tylko po porade merytoryczna. Bardzo milo zaskoczyl mnie, gdy zapomnialam wyjasnic jedna kwestie w czasie wizyty i udzielil mi szerokiej informacji uzupelniajacej telefonicznie.

Jedyny lekarz kompetentny w naszej okolicy...reszta lekarzy w ogóle nie ma pojęcia jak leczyć dziecko. Byliśmy u różnych ale jak na razie tylko dr Wieczorek nam pomagał.

po raz pierwszy byłam 1994 roku z polecenia leczył syna do 13 roku życia wszystkie choroby wieku dziecięcego diagnoza chorób od pierwszej wizyty

Straszny gbur,leczę dziecko u tego lekarza od 2 lat i za każdym razem wychodzę od niego czerwona ze złości,a moja córeczko boi się go jak ognia(gdzie uważam że pediatra powinien mieć chociaż poprawny kontakt z dziećmi),czasami wydaje mi się że on wręcz nie znosi dzieciaków.ale znoszę go tylko dlatego że uważam go naprawdę za dobrego specjaliste.chodziliśmy do wielu innym pediatrów,byli zdecydowanie milsi,ale co z tego,jak, tylko faszerowali moją córkę antybiotykami,które nic nie pomagały.U dr.Wieczorka nie dostałyśmy antybiotyku ani raz,za każdym razem stawia trafną diagnozę.

Uwazam Pana doktora za najmadrzejszego delakrza z jakim do tej pory mialam doczynienia... nigdy nie podal antybiotyku bez powodu a raczej stara sie go unikac... ! leczy moje dziecko od 4 lat i nie widze innej mozliwosci i nie wiem co sie stanie jak pojdzie na emeryture.

Krótko... polecam dr. Wieczorka w 100%... prywatnie może troszkę taki małomówny ( poza oczywiście leczeniem dzieciaka i omówieniem wizyty), ale w szpitalu kiedy była moja Corcia poznałem go z zupełnie innej strony i widac, że zależy mu na zdrowiu tych małych pacjentów

Raczej standardowe podejście do pacjenta. Przy przeziębieniu dziecka zalecane nie przegrzewanie, wietrzenie mieszkania i nawilżanie. To chyba każdy wykonuje takie rutynowe czynności. A ja oczekiwałabym bardziej profesjonalnego podejścia do pacjenta.

Profesjonalista w każdym calu w kontakcie z małym pacjentem i jego rodzicami - dziękuję.