dr n. med. Wojciech Wieczorek

Dobry specjalista ,stawia dobre diagnozy , niestety rozczarował mnie. Byłam w szpitalu z dzieckiem i zadzwoniłam do pana doktora o rade co robić itd.Podejście jego bardzo mnie zaskoczyło wiele mi nie pomógł. Po szpitalu pojechałam na wizytę do pana doktora a przed chciałam zamienić dwa słowa ,niestety nie miał czasu stanąć i ze mną porozmawiać musiałam biegnąć za nim.Szlak mnie trafił zabrałam się i pojechałam do innego lekarza. Pan doktor się spanoszył płacę za wizytę i to nie mało więc powinien poświecić mi trochę czasu i zachować się jak człowiek ...

Polecam chociaż ja własnie zmieniłam lekarza dla dziecka. Głowne metody pana doktora to oklepywanie i wilgotne powietrze, może dobre przy pierwszej infekcji przy chorobach przez pół roku troche mało. Wziewy -niepotrzebne, dodatkowe badania- niepotrzebne tylko ze ja mam nadal chore dziecko. POtrafi postawic trafne diagnozy nietypowe jak opryszczkowe zaplenie gardła w poczatkowym stadium które inni brali za lekko podraznione gadło. Przeciwnik leków wzmacniajacych odporność co rzadkie u lekarzy :) Ogólnie jest lekarzem godnym polecenia niestety jego metody juz nie pomagaja mojemu dziecku :(

Przeciwnik leków wzmacniajacych odporność co rzadkie u lekarzy :)

Dzisiaj trafiliśmy do pana doktora Wieczorka i jesteśmu mu bardzo wdzięczni za wszystkie rady.Rozwiały sie nasze wątpliwości co do podawanych leków w nadmiarze od innego lekarza z przychodni.Dzisiaj jesteśmy spokojniejsi i polecamy pana doktora całym sercem.

rewelacyjny lekarz , leczę u Niego swoje dzieci od 13 lat, najlepszy częstochowski pediatra bez dwóch zdań . polecam każdemu

Godny polecenia. Mamy z mężem pełne zaufanie do pana doktora. Tylko tacy lekarze powinni zajmować się małymi pacjentami.Nasze córeczki, gdy zaczyna się choroba proszą,żeby zawieść je do "doktorka".Pan doktor leczy za pomocą jak najmniejszej ilości leków, antybiotyki tylko w razie konieczności.Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy Martusia i Agusia

Pozdrawiamy Martusia i Agusia

Stanowczo najlepszy częstochowski pediatra.

Stanowczo najlepszy częstochowski pediatra.

Najlepszy fachowiec,jakiego do tej pory spotkałam,nie tylko pediatra.Leczymy się u niego całą rodziną.Bardzo konkretny człowiek,nie zajmuje się przymilaniem do rodziców tylko zdrowiem dziecka.Potrafi skutecznie leczyć bez antybiotyków,chociaż oczywiście stosuje je gdy są konieczne.Nigdy nie wprowadza leczenia na wyrost,zawsze stosuje konieczną ale jak najmniejszą ilość leków.Nie próbuje leczyć sam wszystkich chorób,zleca odpowiednie badania,potrafi pokierować do dobrego specjalisty,co sprawdziłam na własnej skórze;przez 10lat leczyłam się u urologów(trzech!) ale musiałam trafić dopiero do dr Wieczorka aby rozpoznał poważną chorobę nerek.Tego lekarza nie można określić,że jest tylko wspaniałym pediatrą.

Świetny pediatra! Pocieszał mnie 5 lat temu,gdy moja córka urodziła się ze szmerem w sercu. Dzięki niemu nie spanikowałam.Załatwił córci specjalistyczne badania w Zabrzu. Super człowiek! Można by tylko pisać,i pisać i pisać....

Bardzo dobry specjalista. Polecam każdemu ,moje dziecko w końcu jest zdrowe .

Bardzo dobry specjalista. Polecam każdemu ,moje dziecko w końcu jest zdrowe .

jest bardzo kompetentnym lekarzem,uratował maje dziecko.Jest uprzejmy dla rodziców ale dobro dziecka jest dla niego najważniejsze.