lekarz Wojciech Włodarczyk

Ortopeda

3,9

Doznałem ciężkiego urazu kolana na nartach. Byłem leczony przez różnych ortopedów , w tym również w renomowanych ośrodkach typu Rehasport itp. Propozycje leczenia były wielokrotnie rodem z lat 80 tych. Po różnych perturbacjach trafiłem na konsultacje "ostatniej szansy" do dr Włodarczyka. On pierwszy wykonał mi USG i jako jedyny oglądnął mój rezonans magnetyczny a nie tylko przeczytał wynik. Po długiej rozmowie namówił mnie na leczenie operacyjne - obecnie jestem po operacji wykonanej przez dr Wlodarczyka - jest super. Przebiegłem maraton, gram w piłkę i siatkówkę, znowu jeżdżę na nartach - i to wszystko bez śladu bólu - wczesniej to było nie do pomyślenia - dziękuje panie doktorze

Jestem baaardzo wdzięczny doktorowi. Miałem poważny problem z kolanem. Po rozmowie z doktorem postanowiłem Jemu zaufać i poddałem się operacji - wszystko poszło z godnie z planem i obecnie z powrotem cieszę sie grą w piłkę

Nie zamieniłbym nigdy doktora Włodarczyka na innego. Leczył mnie po skomplikowanym urazie kolana i naprawdę bardzo mi pomógł - wyprowadził na prostą. To naprawdę świetny fachowiec ( duża wiedza i doświadczenie)

Diagnozę urazu (zerwanie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego) postawił na podstawie USG prawidłową.Byłem przedtem na USG u innego lekarza i potwierdziło się. Zaproponował mi od razu operację, ale ja się na nią od razu nie zgodziłem. Było to pół roku temu. W międzyczasie dostałem dwie blokady na własne życzenie oraz byłem na fali uderzeniowej , nic nie pomogło. Teraz zdecydowałem się na operację. Zobaczę jak będzie po.

Nareszcie ktoś w chodzieskim regionie kto zna się na rzeczy. Trafiłem do niego z polecenia kolegi któremu zoperował kolano i nie zawiodłem się. Diagnozę postawił na pierwszej wizycie. Duży plus za to ze w czasie wizyty- (niestety prywatnej:( - wykonał USG bez dopłat i rozrysowal na czym będzie polegała operacja. Obecnie jestem po rokonstrukcji więzadła w kolanie i wszystko jest ok. Naprawdę polecam

Super lekarz. 4 lata temu miałem uraz barku, chodziłem do różnych ortopedów i lekarzy sportowych i w kółko miałem zlecane tylko blokady i ćwiczenia, ale nikt nie potrafił mi dokładnie powiedzieć co mi jest. Dopiero on dokładnie pierwszy mnie zbadał, wykonał USG i postawił rozpoznanie oraz zaproponował operację. Na wizycie dokładnie wytłumaczył i rozrysował na czym będzie polegała operacja!! Obecnie jestem kilka miesiacy po operacji i po raz pierwszy od tylu lat nie czuje bólu w barku.

Dno i dwa metry mułu. Miałem ciężkie skręcenie stawu kolanowego po przyjęciu w szpitalu dostałem od lekarza rodzinnego skierowanie do ortopedy z dopiskiem pilne. Czekałem dwa tygodnie na wizytę. P. Włodarczyk podczas jej ściągnął mi krew z kolana i zaproponował zwolnienie lekarskie (którego de facto nie przyjąłem). Ponadto powiedział, że po 3 tygodniach mam do niego przyjść na kontrolę. Więc dziś byłem na tej kontroli i szanowny Pan Włodarczyk powiedział, że nie ma dla mnie czasu. Więc zapytałem czym mogę przyjść za tydzień. Na to szanowny doktor odparł, że nie. Jedyne wyjście to normalna rejestracja i termin za 3 miesiące. Ale co mi po wizycie dopiero za 3 miesiące jak kolano trzeba leczyć teraz? I po co ten tekst o wizycie kontrolnej skoro i tak szanowny Pan nie ma czasu. Nie polecam, nie wypisał nawet zlecenia na ortezę. Jestem zmuszony pójść prywatnie do ortopedy w Pile

Nie oceniam jego kompetencji tylko podejście do pacjenta i kulturę osobistą - arogancki, bez szacunku dla pacjenta ( osoba 83 -letnia) , podnosi głos. Podsumowując - po prostu niekulturalny i bezczelny czowiek Zaufanie do kompetencji 1 Poświęcony czas 1 Godny polecenia 1 Tłumaczenie choroby i leczenia 1 Kompleksowość podejścia 1 Uprzejmość 1

Zaufanie do kompetencji 1
Poświęcony czas 1
Godny polecenia 1
Tłumaczenie choroby i leczenia 1
Kompleksowość podejścia 1
Uprzejmość 1

Naprawdę świetny fachowiec, do tego b. uprzejmy i kompetentny. trafiłem do niego z urazem kolana. Diagnoza została postawiona sprawnie a leczenie było b. skuteczne. Teraz leczy się u p. doktora moja mama i także jest zadowolona z jego opieki. Polecam każdemu

super lekarz, trafiłem do niego z urazem barku. Wcześniej przeszedłem długa drogę, odwiedzając kilku ortopedów i żaden mi nie pomógł. Pan doktor wykonał mi USG barku i postawił prawidłową diagnozę, po czym skierował mnie do szpitala na operację. Obecnie jestem po operacji , którą on wykonał i czuję się świetnie, nareszcie ból ustąpił. Dobry fachowiec, polecam wszystkim