lekarz Wojciech Włodarczyk

uwazalem go za dobrego doktora do ostatniej wizyty,okazalo sie ze zle zdiagnozowal zony dolegliwosc zle zinterpretowal badanie rezonansu magnetycznego klamal ze daje zonie zastrzyki ktore lecza a to byly zwykle sterydy dzialajace tylko przeciwbolowo podnosil glos nie dal zadnego opisu wizyty jestem rozczarowany

Pana doktora polecili mi znajomi, jednak wizyta bardzo mnie rozczarowała. Lekarz nie miał cierpliwości, aby zapoznać się moimi problemami i wynikami. Zdążył jednak poddać w wątpliwość dotychczasowe rozpoznanie. Nie informując mnie co podaje, zrobił mi zastrzyk ( który nie uśmierzył bólu). Miałam wrażenie, że przeszkadzam. Wizyta trwała całe 8 minut!

Polecam !!!Wspaniały lekarz godny polecenia .Wie co robi ,nie zamieniłabym go na żadnego innego ortopedę

Leczę u Pana Włodarczyka syna od kilku lat. Kompetentny lekarz - polecam. Wydaje mi się jednak, że już zaczął obrastać w piórka. 3 lata temu był lekarzem "do rany przyłóż". Teraz średnio mu idzie bycie miłym. Wiedza ogromna i super fach w ręku - tego mu nie odmówię.

Dobry fachowiec, miły człowiek. W pełni wytłumaczył na czym polega moje schorzenie, operacja udana, z czystym sumieniem mogę polecić :)

Nie zamieniłbym nigdy doktora Włodarczyka na innego. Leczył mnie po skomplikowanym urazie kolana i naprawdę bardzo mi pomógł - wyprowadził na prostą. To naprawdę świetny fachowiec ( duża wiedza i doświadczenie)

Jestem baaardzo wdzięczny doktorowi. Miałem poważny problem z kolanem. Po rozmowie z doktorem postanowiłem Jemu zaufać i poddałem się operacji - wszystko poszło z godnie z planem i obecnie z powrotem cieszę sie grą w piłkę

Doznałem ciężkiego urazu kolana na nartach. Byłem leczony przez różnych ortopedów , w tym również w renomowanych ośrodkach typu Rehasport itp. Propozycje leczenia były wielokrotnie rodem z lat 80 tych. Po różnych perturbacjach trafiłem na konsultacje "ostatniej szansy" do dr Włodarczyka. On pierwszy wykonał mi USG i jako jedyny oglądnął mój rezonans magnetyczny a nie tylko przeczytał wynik. Po długiej rozmowie namówił mnie na leczenie operacyjne - obecnie jestem po operacji wykonanej przez dr Wlodarczyka - jest super. Przebiegłem maraton, gram w piłkę i siatkówkę, znowu jeżdżę na nartach - i to wszystko bez śladu bólu - wczesniej to było nie do pomyślenia - dziękuje panie doktorze

Czytam opinię o p.Wlodarczyku i zastanawiam się kto widzi w nim uprzejmość - ja niestety miałem kontakt z arogantem i wyjątkowo nieuprzejmym gościem. Wiedzę i kompetencje zawodowe niech ocenią fachowcy - ja mogę się wypowiadać jedynie w dziedzinie prawa.

Nie oceniam jego kompetencji tylko podejście do pacjenta i kulturę osobistą - arogancki, bez szacunku dla pacjenta ( osoba 83 -letnia) , podnosi głos. Podsumowując - po prostu niekulturalny i bezczelny czowiek Zaufanie do kompetencji 1 Poświęcony czas 1 Godny polecenia 1 Tłumaczenie choroby i leczenia 1 Kompleksowość podejścia 1 Uprzejmość 1

Zaufanie do kompetencji 1
Poświęcony czas 1