lekarz Wojciech Włodarczyk

Diagnozę urazu (zerwanie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego) postawił na podstawie USG prawidłową.Byłem przedtem na USG u innego lekarza i potwierdziło się. Zaproponował mi od razu operację, ale ja się na nią od razu nie zgodziłem. Było to pół roku temu. W międzyczasie dostałem dwie blokady na własne życzenie oraz byłem na fali uderzeniowej , nic nie pomogło. Teraz zdecydowałem się na operację. Zobaczę jak będzie po.

Nareszcie ktoś w chodzieskim regionie kto zna się na rzeczy. Trafiłem do niego z polecenia kolegi któremu zoperował kolano i nie zawiodłem się. Diagnozę postawił na pierwszej wizycie. Duży plus za to ze w czasie wizyty- (niestety prywatnej:( - wykonał USG bez dopłat i rozrysowal na czym będzie polegała operacja. Obecnie jestem po rokonstrukcji więzadła w kolanie i wszystko jest ok. Naprawdę polecam

STANOWCZO ODRADZAM.Szanowny Pan Włodarczyk na izbie przyjęć na pogotowiu poinformował mnie, że nie zbada mojego dziecka (zależało mi na opinii chirurga)ponieważ jest to dla niego problem. Poza tym niemiły,nieuprzejmy,bez szacunku do pacjenta. To był mój pierwszy kontakt z tym lekarzem i ostatni. Lekarz bez powołania.

Dobry fachowiec operowal mi kolano i teraz dziala ono jak nalezy, polecam wszystkim

Naprawdę świetny fachowiec, do tego b. uprzejmy i kompetentny. trafiłem do niego z urazem kolana. Diagnoza została postawiona sprawnie a leczenie było b. skuteczne. Teraz leczy się u p. doktora moja mama i także jest zadowolona z jego opieki. Polecam każdemu

Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, kompetentny. Operował mi kolano i jestem bardzo zadowolona - dobra robota

Super lekarz. 4 lata temu miałem uraz barku, chodziłem do różnych ortopedów i lekarzy sportowych i w kółko miałem zlecane tylko blokady i ćwiczenia, ale nikt nie potrafił mi dokładnie powiedzieć co mi jest. Dopiero on dokładnie pierwszy mnie zbadał, wykonał USG i postawił rozpoznanie oraz zaproponował operację. Na wizycie dokładnie wytłumaczył i rozrysował na czym będzie polegała operacja!! Obecnie jestem kilka miesiacy po operacji i po raz pierwszy od tylu lat nie czuje bólu w barku.

Niestety ten''lekarz'' to następny przypadek synka wciągniętego na siłę do medycznego światka przez rodziców-lekarzy.Miałem z nim niestety do czynienia kilkukrotnie,słyszałem opinie o nim od znajomych-same negatywne.Tego Pana powinno się trzymać od pacjentów z daleka.Pocieszające,że nie jest chirurgiem.Niestety ma dyżury na pogotowiu gdzie jego chamstwo i niekompetencja jest widoczne najbardziej.Szczerze odradzam.

super lekarz, trafiłem do niego z urazem barku. Wcześniej przeszedłem długa drogę, odwiedzając kilku ortopedów i żaden mi nie pomógł. Pan doktor wykonał mi USG barku i postawił prawidłową diagnozę, po czym skierował mnie do szpitala na operację. Obecnie jestem po operacji , którą on wykonał i czuję się świetnie, nareszcie ból ustąpił. Dobry fachowiec, polecam wszystkim

Dno i dwa metry mułu. Miałem ciężkie skręcenie stawu kolanowego po przyjęciu w szpitalu dostałem od lekarza rodzinnego skierowanie do ortopedy z dopiskiem pilne. Czekałem dwa tygodnie na wizytę. P. Włodarczyk podczas jej ściągnął mi krew z kolana i zaproponował zwolnienie lekarskie (którego de facto nie przyjąłem). Ponadto powiedział, że po 3 tygodniach mam do niego przyjść na kontrolę. Więc dziś byłem na tej kontroli i szanowny Pan Włodarczyk powiedział, że nie ma dla mnie czasu. Więc zapytałem czym mogę przyjść za tydzień. Na to szanowny doktor odparł, że nie. Jedyne wyjście to normalna rejestracja i termin za 3 miesiące. Ale co mi po wizycie dopiero za 3 miesiące jak kolano trzeba leczyć teraz? I po co ten tekst o wizycie kontrolnej skoro i tak szanowny Pan nie ma czasu. Nie polecam, nie wypisał nawet zlecenia na ortezę. Jestem zmuszony pójść prywatnie do ortopedy w Pile