dr n. med. Wojciech Włodyka

1,3

"DOKTOR" WŁODYKA NIE MIAŁEM OKAZJI JESZCZE POZNAĆ , ALE Z OPINII KILKU OSÓB W CIĄGU JEDNEGO DNIA SAM MAM OBAWY DOPUŚCIĆ TAKIEGO LEKARZA DO PRZEBADANIA ŻONY, GDZIE PO ZWYKŁYM BADANIU KOBIETY SKARZĄ SIĘ, BOLESNE , KRWAWIĄCE A CHODZĘ Z ŻONĄ NA TAKIE BADANIA I WGLĄDAJĄ ZUPEŁNIE INACZEJ . JAK DLA MNIE TAKI LEKARZ NIE POWINIEN BYĆ DOPUSZCZANY DO PACJENTEK A JEDYNIE UDZIELAĆ PORADY INNYM LEKARZOM SKORO MA WIEDZĘ . BO KOCHAM SWOJĄ ŻONĘ TAKOM JAKĄ JEST I NIE CHCIAŁ BYM ŻEBY TRAWIŁA POD RĘCE JAKIEGOŚ "RZEŹNIKA" KTÓRY BY JĄ MIAŁ OSZPECIĆ . TEŻ KIERUJE OPINIE DO PACJENTEK PAMIĘTAJCIE O SWOICH MĘŻACH , BO PORUT PRZEMINIE A ZŁE WSPOMNIENIA ZOSTAJĄ , PÓŹNIEJ MACIE DO SWOICH PARTNERÓW PRETENSJE ŻE ICH NIE POCIĄGACIE . A JAK TO FACECI NIE LUBIĄ NA TAKI TEMAT ROZMAWIAĆ . I SZUKAJĄ WYMÓWKI OD TEMATU . TAK ŻE JEŚLI SĄ WĄTPLIWOŚCI LEPIEJ UNIKAĆ NIŻ PÓŹNIEJ ŻAŁOWAĆ.

Jakaś rzeźnia. Zero informacji. Bolesne badanie. To dziś. Poza tym Pan Włodyka odbieral mój poród przez cc. Szycie skandaliczne. Pielęgniarki mimo pierwszego porodu pytaly mnie które to cc, położna w szpitalu stwierdziła że wygląda to strasznie a lekarz ściągający szwy po zapytaniu mnie kto to szyl tylko pokręcił głową. To moja opinia o tym lekarzu choć słyszałam o nim też dobre opinie-może ja trafiłam na jego gorszy dzień.

mialam okazje poznac pana dr podczas gdy trafilam do szpitala z zagrozona ciaza. nie jest uprzejmy zbyt ale zna sie na rzeczy i nazywa sprawy po imieniu. moim zdaniem dzieki niemu wlasnie nie stracilam swego dzieciatka.naprawde wie co robi.polecam choc kobietki mowia ze jest nie delikatny podczas badania