Wojciech Wróbel

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz. Uratował życie mojej Mamy :) Dziękuję za opiekę i fachowe podejście. Polecam z czystym sercem. Lekarz przesympatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.

Lekarz przesympatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.

Bardzo konkretny lekarz, kompetetny, zaangażowany, poświęca odpowiednią ilość czasu dla każdego pacjenta, dobrze objaśnia chorobę, zastosowane leki i leczenie. Polecam.

Bardzo dobry kardiolog ,kompetentny zrozumialym jezykiem tlumaczy chorobe bardzo zyczliwy i oddany swojej ciezkiej pracy!

Lekarz z powołania,sympatyczny,życzliwy,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Żadko spotyka się takiego lekarza.Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz , uważam że jedyny , który w pełni zasługuje na objęcie stanowiska ordynatora po równie wybitnym kardiologu śp Andrzeju Hoffmannie

śp Andrzeju Hoffmannie

PIERWSZY RAZ, NO MOŻE DRUGI MIAŁAM DO CZYNIENIA Z DOKTOREM O TAKIM PODEJŚCIU DO PACJENTA - DOSŁOWNIE "DOKTOR JUDYM", CHCĘ ZAZNACZYĆ, ŻE TYM DRUGIM BYŁ ŚP. TATA DOKTORA O SPECJALNOŚCI PEDIATRA. DOBRO I MIŁOŚĆ DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA TE JEDNE Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARTOŚCI, KTÓRYMI KIERUJE SIĘ DOKTOR WRÓBEL W SWOJEJ PRACY.

Dr Wróbel to wspaniały lekarz, doskonale znający się na tym co robi. Prawdziwy lekarz, wykonujący swój zawód z powołania i niosący przede wszystkim pomoc potrzebującym go pacjentom.

Lekarz z powołania. Ściągnięty w nocy przez dyżurujący personel szpitala wykonał zabieg, który uratował mi życie. Rzeczowo poinformował rodzinę o moim stanie nie pozostawiając żadnych niedomówień. Pozostaje mi tylko dziękować Bogu, że trafiłem w jego ręce.

Zarówno podczas wizyty prywatnej, jak też w placówce zdrowia jest bardzo uprzejmy, kompetentny i wzbudza zaufanie.

Kompetentny i zdecydowany. Chmmmmm ocena jest oceną a nie opowiadaniem. Dla partacza potrzeba wielu sów aby przekonać otoczenie, ze jest coś wart. Człowieka wartościowego wystarczy powiedzieć to co na wtempie lub, ze jest chlubą swojego zwodu. Takch więcej. Niewątpliwie jest lekażem a nie kimś kto takiego udaje..