PIERWSZY RAZ, NO MOŻE DRUGI MIAŁAM DO CZYNIENIA Z DOKTOREM O TAKIM PODEJŚCIU DO PACJENTA - DOSŁOWNIE "DOKTOR JUDYM", CHCĘ ZAZNACZYĆ, ŻE TYM DRUGIM BYŁ ŚP. TATA DOKTORA O SPECJALNOŚCI PEDIATRA. DOBRO I MIŁOŚĆ DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA TE JEDNE Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARTOŚCI, KTÓRYMI KIERUJE SIĘ DOKTOR WRÓBEL W SWOJEJ PRACY.

Lekarz z powołania,sympatyczny,życzliwy,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Żadko spotyka się takiego lekarza.Polecam wszystkim.

Dr Wróbel to wspaniały lekarz, doskonale znający się na tym co robi. Prawdziwy lekarz, wykonujący swój zawód z powołania i niosący przede wszystkim pomoc potrzebującym go pacjentom.

Bardzo dobry lekarz , uważam że jedyny , który w pełni zasługuje na objęcie stanowiska ordynatora po równie wybitnym kardiologu śp Andrzeju Hoffmannie

śp Andrzeju Hoffmannie

Lekarz z powołania. Ściągnięty w nocy przez dyżurujący personel szpitala wykonał zabieg, który uratował mi życie. Rzeczowo poinformował rodzinę o moim stanie nie pozostawiając żadnych niedomówień. Pozostaje mi tylko dziękować Bogu, że trafiłem w jego ręce.

Pan doktor to osoba z powołania polecam gorąco. Zna się na swoim trudnym fachu. Niejednej osobie uratował życie. Szkoda że tak mało jest dzisiaj takich doświadczonych osób, które znają się perfekcyjnie na swoim zawodzie. Robią to co lubią. Nie zależy mu kompletnie na pieniądzach. Aż dziwne w tej branży.

Kompetentny i zdecydowany. Chmmmmm ocena jest oceną a nie opowiadaniem. Dla partacza potrzeba wielu sów aby przekonać otoczenie, ze jest coś wart. Człowieka wartościowego wystarczy powiedzieć to co na wtempie lub, ze jest chlubą swojego zwodu. Takch więcej. Niewątpliwie jest lekażem a nie kimś kto takiego udaje..

Zarówno podczas wizyty prywatnej, jak też w placówce zdrowia jest bardzo uprzejmy, kompetentny i wzbudza zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Bydgoszcz"?

wojewócki szpital bydgoszcz
Bydgoszcz

Świętego Mikołaja 16
88-100 Inowrocław
sanitas
Bydgoszcz
Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"
85-429 Bydgoszcz
ulica Powstańców Warszawy 6A/131