lek. dent. Wojciech Wziątek

Chirurg stomatolog

Doktor miły, uprzejmy, szybko i skutecznie wykonał ekstrakcję ósemki, ale strasznie brutalny przy znieczulaniu, po którym miałam przez długi czas przykurcze i bóle mięśni żwaczy.

Serdecznie polecam Pana doktora choć nie jestem łatwym przypadkiem. Doktora można obdarzyć pełnym zaufaniem i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny przeprowadzał u mnie jakiś zabieg chirurgiczny. Wyrywanie zębów u tego chirurga jest przyjemniejsze niż zwykle leczenie zęba u kogoś innego. Resekcje, wyłuszczania torbieli to nic przyjemnego, ale na wizytach u takiego lekarza i w tak miłej atmosferze przebiega bezproblemowo i nawet sympatycznie. Polecam wszystkim!

100 % POLECAM !!!!! Za profesjonalizm, kulturę osobistą, rzetelność, cierpliwość oraz ogromne poczucie humoru.

Lek.dent.Wojciech Wziątek to osoba na nieodpowiednim stanowisku,pierwsze co to powinna udać się do okulisty!Powodem mojej wypowiedzi jest sytuacja która ostatnio miała miejsce.Moja żona posła do niego na usunięcie dolnej 6tki w czasie usuwania powiedział że ja skaleczył ale nie powiedział że to skaleczenie ma miejsce pod językiem że trzeba było założyć aż trzy szwy!Przez to nie mogła jeść ponad tydzień czasu.Po dwuch tygodniach była u niego na ściągnięcie szwuch pod językiem.Po powrocie do domu okazało się że zostawił jej kawałek szwa którego nie usuną.Wiec nie polecam lepiej go omijać szerokim łukiem.

Empatyczny, świetny chirurg szczękowy z dobrym podejściem do pacjenta. Polecam pana doktora, nawet jeśli się jest trudnym przypadkiem;)

Bardzo polecam dr! Ósemka usunięta sprawnie, wszystko wytłumaczone. Delikatnie, doktor spokojny i uspokajający pacjena.

Pomimo zgłoszenia, że znieczulenie nie zadziałało, lekarz przystąpił do usuwania zatrzymanej ośemki. W efekcie ząb był wyrywany w zasadzie na żywca. Tragiczny lekarz z brakiem szacunku do pacjenta.

Lekarz super, godny polecenia. Bezbolesne usuwanie ósemki z szyciem dziąsła. Podczas zabiegu umila czas pacjentowi opowiastkami i pyta czy wszystko jest w porządku. Ma jeszcze trzy ósemki do usunięcia i chętnie wrócę do Pana doktora. Przyjmuje nawet w ramach NFZ w poradni w Będzinie. Dla mnie to lekarz na 6 z plusem.

Dla mnie to lekarz na 6 z plusem.

Genialny chirurg. Konkretny i faktycznie mało wylewny, ale technicznie - rewelacja! Nie bardzo wiem, co jeszcze napisać do limitu 100 znaków...

Usuwałam dwa zęby na jednej wizycie. Lekarz konkretny, nie bawił się z rwaniem co dla mnie bardzo ważne. Jednak mało delikatny był przy znieczulaniu co w wypadku mojej dentofobii, pozostawiło ślad w pamieci.