lekarz Wojciech Zachalski

Urolog

Przyczyna wizyty zawyżone PSA. Po wstępnych badaniach i konsultacji p.Doktor podjął decyzję o wykonaniu biopsji prostaty, którą wykonał w sposób bardzo profesjonalny bez bólowo. Niestety wynik ujemny czego następstwem p.doktor skierował mnie na RM. Wynik RM potwierdził raka prostaty w dwóch płatach. Dalej założył mnie kartę DILO w celu szybkiej ścieżki leczenia. Następnie szczera rozmowa , szpital i laparoskopowa prostatektomia radykalna czyli całkowite usunięcie prostaty przez wspaniały zespół fachowców ,w którym uczestniczył również p. doktor Zachalski..Jestem już 3 mce po operacji,po wyniku histopatologicznym i po pierwszym PSA. Wszystko jest ok. rak został całkowicie usunięty. Dzięki wielkie dla p.doktora Zachalskiego.Wspaniały fachowiec i człowiek.Podejście bardzo profesjonalne.Prawidłowa ścieżka leczenia i szybka trafna diagnoza co w przypadku raka ma zasadnicze znaczenie. Na pewno na Europejski Certyfikat Urologiczny w pełni zasługuje. Jeszcze raz wielkie dzięki i czapki z głów Panie Doktorze, bo dał mi Pan drugą szansę bycia wśród swoich. Pozdrawiam już ZDROWY !!!

Jestem pacjentem dr Wojciecha Zachalskiego, w zakresie leczenia prostaty. Pan Doktor jest miły, życzliwy i zaangażowany w leczenie pacjenta. Jest doskonałym diagnostą, który poprzez swój profesjonalizm i intuicję lekarską, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Udziela rzeczowych, dogłębnych informacji na temat obecnego stanu zdrowia i dalszego leczenia. W kwietniu dr wykonał u mnie biopsję gruczołu krokowego, która wykazała gruczolakoraka zrazikowego (Gleason 3+3). Następnie zlecił mi przeprowadzenie niezbędnych badań i kompleksowo przygotował dokumentację, potrzebną do dalszej procedury leczenia nowotworu. Za co usłyszałem pochwałę od lekarza onologa przejmującego leczenie. Poza ...

Jestem pacjentem dr Wojciecha Zachalskiego, w zakresie leczenia prostaty.

W kwietniu dr wykonał u mnie biopsję gruczołu krokowego, która wykazała gruczolakoraka zrazikowego (Gleason 3+3). Następnie zlecił mi przeprowadzenie niezbędnych badań i kompleksowo przygotował dokumentację, potrzebną do dalszej procedury leczenia nowotworu. Za co usłyszałem pochwałę od lekarza onologa przejmującego leczenie. Poza tym onkolodzy, z którymi miałem okazję konsultować mój przypadek, byli pod wrażeniem, że nowotwór został zdiagnozowany w optymalnym momencie. Za co chciałbym bardzo serdecznie PODZIĘKOWAĆ dr Wojciechowi Zachalskiemu.

POLECAM!!! To jest lekarz z powołania, który z życzliwością i profesjonalnie obejmuje opieką swoich pacjentów.

Lekarz kompetentny, w sposób przystępny tłumaczący postawioną diagnozę i proponowany sposób leczenia. Rozmiawiajac z nim nie boisz sie pytać. To lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz. Szybka prawidłowa diagnoza, szybka decyzja o dalszym toku leczenia. Podanie odpowiedniego antybiotyku, świetny kontakt i poczucie, że pacjent jest w dobrych rękach. Po udanym leczeniu kontrola i dalsze wskazania. Godny polecenia!

Lekarz z powołania, godny polecenia i zaufania. Jestem pacjentem pana doktora W. Zachalskiego i uważam, że bardzo dobrze trafiłem przy wyborze lekarza. Bardzo kompetentny, dobrze przygotowany zawodowo. Pomógł mi stawiając celną diagnozę i kierując mnie na zabieg, który pomógł mi "natentychmiast".

Anonim to nie człowiek to frajer który boi się napisać prawdę!Dla mnie to lekarz z powołania ,lekarz który wie i rozumie kto to jest pacjent i że chory jest najważniejszy!!

Może i w trakcie specjalizacji, ale moim zdaniem dysponuje dużą wiedzą i cieszy się raczej dobrą opinią świadczyć może o tym duża ilośc pacjentów.

Prowadzi mnie od jakiegoś czasu. Rzeczywiście tłumaczy chorobę, jej przyczyny i sposób przebiegu. Wg mnie bardzo w porządku.

zdecydowanie polecam nie wiem jakim prawem jakaś przekupiona swinia przede mna wystawila negatywny komentarz ale widac doktor chociaz robi specjalizacje ma juz konkurencje haha wiedza ogromna jestem bardzo zadowolony

Bardzo fachowy i kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Bardzo fachowy i kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Wciąż poszukujesz "Urolog Gdańsk"?

kliniczna
Gdańsk
Centrum Medyczne IMED
Katowicka 14
Rumia
Tetmajera 2a
Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk