lekarz Wojciech Zachalski

Urolog

Mój poprzedni wpis: Podczas pierwszej wizyty u Pana doktora, po kilku pytaniach w sprawie mego problemu, po obejrzeniu dotychczasowych wyników badań (zleconych przez poprzednio prowadzącego mnie lekarza) oraz po zrobieniu przez Pana doktora usg na miejscu w gabinecie i po krótkim zastanowieniu - Pan doktor Wojciech Zachalski postawił diagnozę i wskazał na potrzebę zabiegu prostaty. Merytoryczne naświetlenie sprawy, zwrócenie uwagi na dalszy pogarszający się postęp objawów (gdybym się nie zdecydował na zabieg), a przy tym pewność i spokój doktora - sprawiły, że od razu pojawiło się me pełne zaufanie do ...

Mój poprzedni wpis:
Merytoryczne naświetlenie sprawy, zwrócenie uwagi na dalszy pogarszający się postęp objawów (gdybym się nie zdecydował na zabieg), a przy tym pewność i spokój doktora - sprawiły, że od razu pojawiło się me pełne zaufanie do Pana doktora.
Obecnie jestem po zabiegu w szpitalu i po wizycie kontrolnej (oczywiście u dr. Wojciecha Zachalskiego) i ... ulga (!) oraz wdzięczność, że trafiłem na tak znakomitego doktora, który rozwiązał mój wieloletni problem (leczony u poprzedniego urologa). Jeszcze raz wielkie dzięki Panie doktorze.

Mój obecny wpis:
Jako, że mój przypadek był zadawniony (w skali wielu lat) a stąd zabieg nie był zupełnie prosty - udałem się na kolejną kontrolną wizytę do doktora Zachalskiego. Uważam, że Pan doktor jest w pełni profesjonalnym lekarzem i w gabinecie, i w szpitalu, a jednocześnie ma b. dobre podejście psychologiczne. Teraz, miesiąc po zabiegu, ponownie (rutynowo) zrobiwszy usg wskazał na przyczynę, która przy tak przewlekłym rozroście gruczołu (powiększonym prawie dwukrotnie przed zabiegiem!) wymaga stopniowego powrotu do stanu pełnego komfortu, nie tylko przez 1 miesiąc.
Tak więc, szczegółowe wyjaśnienia różnych aspektów mego przypadku, poświęcenie sporego czasu podczas wizyt, wskazane zalecenia, zupełnie bezstresowy klimat konsultacji oraz wyraźnie odczuwalny profesjonalizm doktora - wskazują, iż doktor Zachalski jest wyjątkowym, znakomitym specjalistą. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam Pana doktora.

Kolejny raz Pan Doktor mi pomógł, wysłuchał, skierował do szpitala, pomaga wracać do zdrowia, choć leczenie mojej choroby nie jest łatwe. Dziękuję

Życzliwy kompetentny miły godny zaufania potrafiący dobrze zdiagnozować i objaśnić chorobę angażując się beż reszty w chorobę polecam

Jestem pacjentem Pana Doktora od miesiąca. Błyskawiczna diagnoza, dwa zabiegi , pomoc w poszukiwaniu terminu w szpitalu. Lekarz, który nie zostawia pacjenta samego z problemem, postawioną diagnozą. Lekarz z powołania. Kompetencja i uprzejmość. Godny polecenia.

Doktor Wojciech Zachalski to prawdziwy lekarz z powołania. Fachowiec w urologii. Odpowie dokładnie na wszystkie pytania i wyjaśni wątpliwości. Ma zawsze czas dla pacjenta. Zawsze życzliwy i miły. Polecam wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze za przeprowadzony zabieg. Dostałem drugie życie.

Dziękuję Panie Doktorze za przeprowadzony zabieg. Dostałem drugie życie.

Leczę się u doktora Zachalskiego od kilku lat i uważam go za specjalistę o ogromnej wiedzy z wyjątkowo życzliwym i sympatycznym podejściem do pacjenta. Doktor poświęca czas i uwagę, co gwarantuje indywidualne podejście do problemu i przekłada się na trafne diagnozy oraz skuteczne leczenie. Polecam jak najmocniej i dziękuję Panu Doktorowi za opiekę medyczną.

Lekarz kompetentny, w sposób przystępny tłumaczący postawioną diagnozę i proponowany sposób leczenia. Rozmiawiajac z nim nie boisz sie pytać. To lekarz z powołania.

Przyczyna wizyty zawyżone PSA. Po wstępnych badaniach i konsultacji p.Doktor podjął decyzję o wykonaniu biopsji prostaty, którą wykonał w sposób bardzo profesjonalny bez bólowo. Niestety wynik ujemny czego następstwem p.doktor skierował mnie na RM. Wynik RM potwierdził raka prostaty w dwóch płatach. Dalej założył mnie kartę DILO w celu szybkiej ścieżki leczenia. Następnie szczera rozmowa , szpital i laparoskopowa prostatektomia radykalna czyli całkowite usunięcie prostaty przez wspaniały zespół fachowców ,w którym uczestniczył również p. doktor Zachalski..Jestem już 3 mce po operacji,po wyniku histopatologicznym i po pierwszym PSA. Wszystko jest ok. rak został całkowicie usunięty. Dzięki wielkie dla p.doktora Zachalskiego.Wspaniały fachowiec i człowiek.Podejście bardzo profesjonalne.Prawidłowa ścieżka leczenia i szybka trafna diagnoza co w przypadku raka ma zasadnicze znaczenie. Na pewno na Europejski Certyfikat Urologiczny w pełni zasługuje. Jeszcze raz wielkie dzięki i czapki z głów Panie Doktorze, bo dał mi Pan drugą szansę bycia wśród swoich. Pozdrawiam już ZDROWY !!!

Jestem pacjentem dr Wojciecha Zachalskiego, w zakresie leczenia prostaty. Pan Doktor jest miły, życzliwy i zaangażowany w leczenie pacjenta. Jest doskonałym diagnostą, który poprzez swój profesjonalizm i intuicję lekarską, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Udziela rzeczowych, dogłębnych informacji na temat obecnego stanu zdrowia i dalszego leczenia. W kwietniu dr wykonał u mnie biopsję gruczołu krokowego, która wykazała gruczolakoraka zrazikowego (Gleason 3+3). Następnie zlecił mi przeprowadzenie niezbędnych badań i kompleksowo przygotował dokumentację, potrzebną do dalszej procedury leczenia nowotworu. Za co usłyszałem pochwałę od lekarza onologa przejmującego leczenie. Poza ...

Jestem pacjentem dr Wojciecha Zachalskiego, w zakresie leczenia prostaty.

W kwietniu dr wykonał u mnie biopsję gruczołu krokowego, która wykazała gruczolakoraka zrazikowego (Gleason 3+3). Następnie zlecił mi przeprowadzenie niezbędnych badań i kompleksowo przygotował dokumentację, potrzebną do dalszej procedury leczenia nowotworu. Za co usłyszałem pochwałę od lekarza onologa przejmującego leczenie. Poza tym onkolodzy, z którymi miałem okazję konsultować mój przypadek, byli pod wrażeniem, że nowotwór został zdiagnozowany w optymalnym momencie. Za co chciałbym bardzo serdecznie PODZIĘKOWAĆ dr Wojciechowi Zachalskiemu.

POLECAM!!! To jest lekarz z powołania, który z życzliwością i profesjonalnie obejmuje opieką swoich pacjentów.

Bardzo dobry lekarz. Szybka prawidłowa diagnoza, szybka decyzja o dalszym toku leczenia. Podanie odpowiedniego antybiotyku, świetny kontakt i poczucie, że pacjent jest w dobrych rękach. Po udanym leczeniu kontrola i dalsze wskazania. Godny polecenia!