prof. dr hab. n. med. Wojciech Zalewski

Ortopeda dziecięcy

Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.

jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u pana Doktora. Efekty są zdecydowanie pozytywne, przy tym w sympatycznej atmosferze. Dziękujemy.

Zdecydowanie najlepszy ortopeda z jakim do tej pory się spotkałam, a było ich wielu. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, przy tym jest niezwykle miły i sympatyczny.

Świetny doświadczony lekarz.Wzbudza zaufanie, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Uratował nogę mojej córce. Polecam!