lekarz Wojciech Zbiewski

Traumatolog, Ortopeda

Witam. Pan Doktor Zbiewski jest wspanialym Ortopeda.uczciwy szczery,sympatyczny,wesoly.Jest to wybitny specjalista od kolan.Operowal corke ,syna i mnie ,oczywiscie bez rzadnych komplikacji i poprawek.Bardzo dba o swoich Pacjentow.Jestem mu wdzieczna i polecam innym tego specjaliste.pozdrawiam.

Lekarz może jest dobrym chirurgiem, ale w kontakcie z pacjentem jest ciężko. Niekiedy jest niemiły, nie wierzy w dolegliwości bólowe pacjenta. To przykre, że z pacjenta robi się nienormalnego, w końcu w Amsterdamie znalazłem pomoc, i już od roku chodzę.

Lekarz wspaniały. Po każdej operacji dokładnie tłumaczył mi czemu i co zostało zrobione, a po ostatniej nawet mi to rozrysował. Bardzo pozytywny i miły człowiek.

KLASOWY ZAWODNIK. DR ZBIEWSKI ZREKONSTRUOWAŁ MOJE WIĘZADŁO ACL PERFEKCYJNIE. 13 TYDZIEŃ PO OPERACJI A JA JUŻ BIEGAM NA BIEŻNI. POLECAM

Witam serdecznie, jestem po rekonstrukcji ACL - przeprowadzonej przez doktora Zbiewskiego, minęły już 4 miesiące i kolano bardzo szybko wraca do siebie, oczywiście dzięki rehabilitacjom i własnym ćwiczeniom na basenie czy siłowni. Jednak największa zasługa jest tu Doktora, który podjął się operacji przeszczepu i wszystko przebiegło bezproblemowo. Jestem zadowolony patrząc przez pryzmat czas jak to wszystko przebiegało... że trawiłem własnie do tego Doktora... polecam z czystym sumieniem, fachowiec dbający o każdego pacjenta. . Ł.J.

Po operacji wykonanej przez dr Zbiewskiego przez prawie 4 lata skarżyłam się na ból i brak pełnej sprawności. Dr uparcie twierdził, że mam niski próg bólu i dla świętego spokoju wysyłał mnie na rehabilitację. Nawet nie zlecił dokładniejszych badań - opierał się wyłącznie na USG. Kiedy w końcu trafiłam do prawdziwego specjalisty (dr Słynarski z Centrum Medycyny Sportowej) okazało się, że mam tak potworne zrosty po poprzedniej operacji, że konieczna jest kolejna żeby to naprawić (wykazał to rezonans). Przez zrosty kolano było krzywo obciążane, co spowodowało dodatkowo zniszczenie chrząstki zarówno ...

Po operacji wykonanej przez dr Zbiewskiego przez prawie 4 lata skarżyłam się na ból i brak pełnej sprawności. Dr uparcie twierdził, że mam niski próg bólu i dla świętego spokoju wysyłał mnie na rehabilitację. Nawet nie zlecił dokładniejszych badań - opierał się wyłącznie na USG. Kiedy w końcu trafiłam do prawdziwego specjalisty (dr Słynarski z Centrum Medycyny Sportowej) okazało się, że mam tak potworne zrosty po poprzedniej operacji, że konieczna jest kolejna żeby to naprawić (wykazał to rezonans). Przez zrosty kolano było krzywo obciążane, co spowodowało dodatkowo zniszczenie chrząstki zarówno w kolanie operowanym jak i "zdrowym". Teraz jestem po operacji naprawczej a przede mną prawdopodobnie operacja drugiego kolana. Mówiąc krótko nie polecam dr Zbiewskiego przy schorzeniach kolan!!! Już nawet Enel Med na swojej stronie pisze tylko o jego zdolnościach w kierunku leczenia żylaków - widać nawet oni zorientowali się, że do kolan to on nie powinien się dotykać.

Pana dr Zbiewskiego nie oceniam dobrze. Dobry lekarz nie wybiera sobie kogo wysłucha, nad czyimi problemami się pochyli, dla kogo się postara,bo wie, ze kazdy do niego przychodzący to nie kolano czy sciegno achillesa tylko żywy człowiek ze swoją historią.A lekarz jest po to, zeby postarac sie pomóc temu człowiekowi z wykorzystaniem calej swojej wiedzy i doświadczenia.Nie chcę powierzac swojego życia panu który moze się mną zainteresuje, a moze nie. Pan Zbiewski wymaga zeby pacjent zadawał pytania medycznym językiem,szybko, bo szkoda cennego czasu.Jest arogancji,pyszałkowaty. Prawdopodobnie bywa swietnym fachowcem, ale to nie upowaznia go do traktowania z góry osob ktore mają nieinteresujący go problem lub po prostu przeszkadzają mu urwać się do istotnych zajec. Ja poczulam sie płacąc za wizyte120zł jak w darmowej przychodni, gdzie z łaski przyjął mnie osobisty lekarz prezydenta stanów zjednoczonych.Takie zachowanie, i to jeszcze u Bonifratrow na Sapieżynskiej, bardzo mi sie nie podoba. Nie polecam.

Użyje tylko jednego stwierdzenia: NIE POLECAM !!!!!

Użyje tylko jednego stwierdzenia: NIE POLECAM !!!!!

Chodzę do Dr. Zbiewskiego już ponad 5 lat. Najpierw wysłał mnie na rehabilitację trwającą 6 miesięcy po to aby sprawdzic czy coś ona pomoże w moim przypadku. Niestety nie pomogła i dał skierowanie na operację. teraz jestem po 4 operacji obu kolan, ale za każdym razem dzialo się co innego. Dr. Zbiewski jest może i mało kontaktowy ale jest konkretny i zna się na tym co robi. Tylko trzeba się go dopytac jak operacja przebiegala, co dokładnie było robione i w jaki sposób. Ja na tego lekarza nie jestem w stanie narzekac. POLECAM GO WSZYSTKIM PACJENTOM!!