lekarz Wojciech Zdanowski

NAJLEPSZY Lekarz na jakiego trafiłam, troskliwy, empatyczny, traktuje pacjentkę z godnością i szacunkiem. Czułam się zaopiekowana podczas wizyt czy pobytu w szpitalu. Naprawdę godny polecenia, no i z dużą wiedza.

Byłam u tego lekarza dwukrotnie. Uważam że jest profesjonalistą : ma wiedzę , cierpliwość, potrafi wszystko pacjentce wytłumaczyć i poświęca tyle czasu ile potrzeba, spokojny i bardzo miły,dzięki niemu wizyta jest bezstresowa. Mam do niego zaufanie. Polecam

Przypadkowo trafiłam na tego lekarza.POLECAM - jest opanowany,spokojny,rzetelny,ma czas dla pacjentki i wszystko DOKŁADNIE UMIE WYTŁUMACZYĆ.I co najwazniejsze-nie czułam się skrepowana w gabinecie podczas badania.Pan Doktor jest profesjonalistą i wierzę,że jesli moja ciąża będzie prawidłowo się rozwijać,będzie mi dane znowu trafic na tego lekarza.Panie Doktorze,dziekuję :)

Polecam jak najbardziej. Prowadzi moja ciążę od samego początku. Wszystko jasno tłumaczy, konkretnie odpowiada na pytania. Wizyty są sympatyczne i bezstresowe 😊

Jest bardzo sympatyczny, wszystko tłumaczy po 3 razy. No i ustawił mi hormony i w 3 cyklu zaszłam w ciąże a od roku miałam nieregularne cykle. Spokojny i pokorny, 6 za wyjaśnianie pacjentkom ich leczenia! Dziękuję, że mogłam do niego trafić.