Wojciech Zwierzyński

Urolog

Dziś, jak przed 12 laty dr Zwierzyński profesjonalnie (w przeciwieństwie do Kliniki Urologicznej w Szczecinie) zajął się moim tatą i jego rakiem. Przemiły, kompetentny, ponad normę "ludzki" doktor - profesjonalista! Człowiek z podejściem i ogromna wiedzą! Każdemu kto rozważa wizytę (prywatną czy na fundusz) POLECAMY!!! doktorze - dziękujemy!

Polecam doktora, profesjonalne podejscie, ciepla dusza, oby wiecej takich. Wyslucha o chorobie i od razu powie co trzeba zrobic, zero zawahania. Polecam.

Niezła złotówa-patrzy tylko na kase. Dostalam pilne skierowanie poniewaz podejrzewano kamienie oraz problemy z nerkami.. na co lekarz odpowiedzial mi ze on sie tym nie zajmuje i kto mu za to zaplaci. Bardzo niemily i arogancki. Z łaska spojrzal na wyniki, lekcewazyl moje pytania i bardzo czesto nie dawal mi dojsc do slowa. Chyba nie lubi NFZ. Pacjentów bada bardzo pobieżnie

Byłem dzisiaj u doktora z prywatną wizytą. Nie mam zastrzeżeń. Obsługa lekarska chociaż krótka, była konkretna i profesjonalna.

Doktor to człowiek "dusza dla pacjenta" ,wysłucha o chorobie i dokładnie zbada. Profesjonalizm doktora na wysokim poziomie, ponadto wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u doktora i polecam innym pacjentom bo dzięki doktorowi dobrze funkcjonuję. Życzę Doktorowi długich lat życia i pomagania ludziom. Wdzięczny pacjent Edward.

Nigdy nie wierzyłem lekarzom ,po dwóch wizytach nauczony naciągactwem niewiedzą w temacie poszedłem go sprawdzić (inne konsultacje) i o dziwo ten facet mówił prawdę -(nie wgłębiam się w szczegóły)miałem w tym roku poważny kłopot z nerkami, wyciągnął mnie z tego!!, w czasie wizyt był różny ( nie bronię go), ale człowiek ma dobre i złe dni. To jest tytan pracy , cieszę się że miałem zaszczyt poznać tak dobrego lekarza.Pozdrawiam doktora ,niech Pan dba o siebie jest Pan potrzebny ludziom.RM

Byłem na wizycie z problemem prostaty.Widać ze Pan doktor zna się na zawodzie.Zakwestionował poprzednie leczenie i antybiotyki. Może za mało interesuje się historia choroby,przebytymi badaniami.Badanie kompleksowe.Może wizyta jest trochę za krótka,ale lekarz sympatyczny i miły.Ponowną opinie napiszę po leczeniu.Marian.

Zabieg żylaków powrózka nasiennego.Wszystko jak narazie dobrze,za wcześnie na ocenę,ale opieka w klinice duży plus,jedzenie słabiutkie,ogólne wrażenia bardzo dobre.

polecam Pana doktora jest sympatyczny wzbudza moje zaufanie i...co najważniejsze potrafi leczyć

Miałem wodniaka jądra.Pan doktor poradził sobie z nim bezboleśnie!Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Dziekuję.

Wciąż poszukujesz "Urolog Zielona Góra"?

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra