Poznałam Pana Wojciecha przy okazji leczenia nawracającej kontuzji córki wyczynowo uprawiającej szermierkę, bardzo konkretnie, kompetentnie i jednocześnie z taktem (nastolatka) jej pomagał; od tego czasu poleciłam Go kilku innym pacjentom - urazy sportowe, zwyrodnieniowe itp., wreszcie sama trafiłam z dolegliwościami związanymi z ostrogą, stanami zapalnymi związanymi ze zwyrodnieniami, też wychodzę na prostą;-) zawsze cierpliwy, super tłumaczy i słucha; nie jest mi łatwo znaleźć lekarza/fizjoterapeutę do którego miałabym zaufanie (takie czasy, komercjalizacja służby zdrowia itd); Pan Wojtek zdecydowanie na to zaufanie zasługuje, serdecznie polecam!

zawsze cierpliwy, super tłumaczy i słucha;

Pan Wojtek zdecydowanie na to zaufanie zasługuje, serdecznie polecam!

Pan Wojtek bardzo mi pomógł. Wreszcie ktoś poznał się na moim problemie i przedstawił trafną diagnozę. Zaopiekował się, wszystko wytłumaczył, przedstawił plan dalszego działania. Jest empatyczny, troskliwy i przy tym profesjonalistą i to bardzo skutecznym. Polecam.

O panu Wojciechu mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Jest cierpliwy i empatyczny w stosunku do pacjenta, a co najważniejsze przedstawił trafną diagnozę. W zrozumiały sposób potrafił wytłumaczyć na czym polega schorzenie i przedstawił skuteczny plan leczenia. Polecam wizytę u tego specjalisty.

Nie polecam. Zerowe zaangażowanie w podejściu do pacjenta i jego problemów. Widać, że Pan mgr to bardziej kierownik kliniki niż specjalista jak sugeruje wykształcenie.

Między innymi dzięki Panu Wojtkowi mój kręgosłup szyjny jakoś funkcjonuje a miałam bóle nie do wytrzymania.Z pełną odpowiedzialnością polecam. Iwona

Iwona

zaplanował całą terapie , przedstawił co mi dolega, i pomógł w ostrym stanie. polecam

Bardzo przyjemny i uprzejmy, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy na czym polega problem, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Po kilku dniach leżenia w łóżku z ogromnym bólem kręgosłupa, wystarczyła jedna Jego wizyta, by postawić mnie na nogi. W razie potrzeby zawsze można liczyć na Jego pomoc, nie zostawia pacjenta samemu sobie. Jest specjalistą w swoim fachu, polecanym przez ortopedów i innych rehabilitantów. Dla potwierdzenia opinii – Paulina 508 35 45 77.

Bardzo kontaktowy, wytłumaczył na czym bedzie polagała rehabilitacja i co stanowi problem. Bardzo skuteczny (przynajmniej jezeli chodzi o moje plecy) polecam Grażyna