lekarz Wołodymir Matuła

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowo serdecznym, pełnym empatii stosunku do pacjenta. Według mnie, to po prostu dobry człowiek i lekarz z powołania. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonaną operację mojej mamy, a także ciepłe słowa w trudnych dla mnie chwilach.

Wspaniały lekarz, godny polecenia.
Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy,

Wspaniały,ciepły,opanowany lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Budzi zaufanie i szacunek.Bardzo zainteresowany pacjentem.Polecam z całego serca!

Wspaniały,ciepły,opanowany lekarz o wysokiej kulturze osobistej.

osobiście bardzo zadowolony obsługą tego lekarza dla mnie i rodziny

osobiście bardzo zadowolony obsługą tego lekarza dla mnie i rodziny

Trafiłem na izbę przyjęć ze złamanym palcem wskazującym. Pan W.M. kazał założyc opatrunek i nosić przez miesiąc. Nie nastawił palca. Po rehabilitacji okazało się że mam zgięcie 90 st i więcej się nie da. A stosowano mi naginanie palca na maksa (ileż to bólu kosztowało!) Odradzam tego Pana

Lekarz oddany pacjentowi, rzadko spotyka się takie osoby. Całkowicie oddany pacjentowi, spokojny, kulturalny, odpowiedzialny, punktualny, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi dużo czasu bezinteresownie.