Wypelnianie Zmarszczek Kwasem Hialuronowym

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.
Proktolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina
Medycyna estetyczna Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna
Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Medycyna estetyczna Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!
Opinia dodana przez: Łukasz
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!
Medycyna estetyczna Toruń dr Magdalena Łuczak

dr Magdalena Łuczak

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 100

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
Wenerolog Bydgoszcz dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Jestem bialorusinka.Trafilam do Pani Doktor po dlugim leczeniu na luszczyca, ktore mam genetyczna,nieprzynosila poprawy.Byla u roznych lekarzy i tylko Pani Doktor mi pomogla.Zaproponowane leczenie przynioslo dobre efekty lusz po tygodniu.Jestem bardzo zadowolona, ze w koncu udalo mi sie znalesc lekarza,ktory mi pomog.Teraz bendzie trzeba poczekac na nastempne wyniki,bo to dopero poczatek,ale jestem pozitywnej mysli.Za rok wroce z przyjemnoscia na kontrole.Bardzo wdzienczna za pomoc.Dzenkuje ! Pani Doktor mila,sumpatyczna, a przy tym ...
Opinia dodana przez: Zhanna Hurynovich
Dermatolog estetyczny Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: KG
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia