Wysilkowe Nietrzymanie Moczu

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Czasami idzie się do lekarza, który ma wiele certyfikatów na ścianie w gabinecie i dużo dobrych opinii, a i tak czuje się, że nie trafiło się do właściwego człowieka. W tym wypadku mam zupełnie inne odczucia - jest dokładnie tak, jak piszecie! Ogromnie się cieszę, że trafiłam w końcu do sensownego gabinetu i mogę kompleksowo zadbać o kłopotliwe kwestie. Jedną taką - nietrzymanie moczu, udało się już opanować. Rewelacja
Opinia dodana przez: Amelia
Wizyty domowe Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

wizyta już od 200

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

lek. med. Andrzej Bałasz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera