lekarz Xymena Żórawska-Wasilewska

Internista

Pani doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie, z uprzejmością i zainteresowaniem :) Po pierwszej wizycie i obejrzeniu wyników badań zdiagnozowała mnie i wypisała skierowanie na kolejne badania, receptę (refundowaną) na lek, szczegółowo objaśniając szczegóły i od razu umawiając się na wizytę kontrolną. Poczułam, że trafiłam w dobre ręce!

Świetny specjalista miła uprzejma zainteresowana pacjentem indywidualne podejście będzie moim lekarzem prowadzącym na długo

Pani doktor zna się na rzeczy, jest cierpliwa, nie bagatelizuje obaw pacjenta, nie zostawi nikogo bez porady. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :)